Neymar to dopiero początek? Jest chętny na zapłacenie 300 milionów za Messiego!

10 miesięcy temu Neymar to dopiero początek? Jest chętny na zapłacenie 300 milionów za Messiego!
fot. FotoPyk

Manchester City może w najbliższym czasie powalczyć o Leo Messiego.

Argentyńczyk mimo bycia żywą legendą Barcelony co jakiś czas łączony jest z opuszczeniem Camp Nou, a angielski klub od dawna wymienia się w gronie zainteresowanych. Zwłaszcza od chwili, gdy pracuje w nim Pep Guardiola.

Hiszpan w przeszłości próbował sprowadzić Sergio Busquetsa, a w sprawie największej gwiazdy Katalończyków również prowadził rozmowy. Zawsze wydawało się jednak, że transfer z udziałem 30-latka jest niemożliwy do przeprowadzenia.

Ponad miesiąc temu Barcelona wydała komunikat, że ustaliła warunki nowej umowy z Messim, która zatrzymałaby go w klubie do 30 czerwca 2021 roku. Podpis miał zostać złożony przed sezonem, ale do tego nie doszło. Kontrakt Leo obowiązuje zatem dalej do 30 czerwca 2018 roku i wpisana jest w nim klauzula wykupu w wysokości 300 milionów euro.

„Yahoo”, które jako jedno z pierwszych źródeł informowało o działaniach PSG względem Neymara podaje, że Manchester City szykuje się do jej aktywowania. Obecnie trwa sprawdzanie, czy i kiedy wyłożenie takich środków będzie mogło mieć miejsce.ŹRÓDŁO
Yahoo
TAGI: Lionel Andrés Messi FC Barcelona Hiszpania Anglia Manchester City FC Argentyna
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0133 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.