Neymar to dopiero początek? Jest chętny na zapłacenie 300 milionów za Messiego!

6 miesięcy temu Neymar to dopiero początek? Jest chętny na zapłacenie 300 milionów za Messiego!
fot. FotoPyk

Manchester City może w najbliższym czasie powalczyć o Leo Messiego.

Argentyńczyk mimo bycia żywą legendą Barcelony co jakiś czas łączony jest z opuszczeniem Camp Nou, a angielski klub od dawna wymienia się w gronie zainteresowanych. Zwłaszcza od chwili, gdy pracuje w nim Pep Guardiola.

Hiszpan w przeszłości próbował sprowadzić Sergio Busquetsa, a w sprawie największej gwiazdy Katalończyków również prowadził rozmowy. Zawsze wydawało się jednak, że transfer z udziałem 30-latka jest niemożliwy do przeprowadzenia.

Ponad miesiąc temu Barcelona wydała komunikat, że ustaliła warunki nowej umowy z Messim, która zatrzymałaby go w klubie do 30 czerwca 2021 roku. Podpis miał zostać złożony przed sezonem, ale do tego nie doszło. Kontrakt Leo obowiązuje zatem dalej do 30 czerwca 2018 roku i wpisana jest w nim klauzula wykupu w wysokości 300 milionów euro.

„Yahoo”, które jako jedno z pierwszych źródeł informowało o działaniach PSG względem Neymara podaje, że Manchester City szykuje się do jej aktywowania. Obecnie trwa sprawdzanie, czy i kiedy wyłożenie takich środków będzie mogło mieć miejsce.ŹRÓDŁO
Yahoo
TAGI: Lionel Andrés Messi FC Barcelona Hiszpania Anglia Manchester City FC Argentyna
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0051 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.