Media: Nowy środkowy obrońca Legii? Mocny kandydat!

10 miesięcy temu Media: Nowy środkowy obrońca Legii? Mocny kandydat!

Zgodnie z doniesieniami Calciomercato, Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem Mihy Blažicia.

24-latek jest już kolejnym środkowym obrońcą łączonym z przenosinami do zespołu mistrza Polski. Słoweniec jest zawodnikiem rodzimego NK Domžale, do którego trafił w 2015 roku. Od tamtej pory rozegrał w sumie 59 spotkań, w których strzelił dwa gole i zaliczył tyle samo asyst. W tym sezonie już siedmiokrotnie wychodził na boisko w eliminacjach Ligi Europy.


Nominalną pozycją Blažicia jest środek obrony, ale może on również występować w linii pomocy. Warto dodać, że w przeszłości młodzieżowy reprezentant swojego kraju niedawno otrzymał pierwsze powołanie do dorosłej kadry Słowenii.


Włoscy dziennikarze podkreślają, że nie tylko Legia jest zainteresowana pozyskaniem defensora. Wśród chętnych do jego zatrudnienia są również m.in. działacze Foggii oraz francuskiego Nice.


Można przypuszczać, że sprowadzenie nowego środkowego obrońcy przez Legię wiązałoby się z odejściem ze stolicy Michała Pazdana, o czym spekuluje się od dłuższego czasu. Co prawda całkiem niedawno na Łazienkowską powrócił Iñaki Astiz, ale był to głównie wynik kontuzji odniesionej przez Jakuba Czerwińskiego.  

ŹRÓDŁO
Calciomercato
TAGI: Polska Legia Warszawa Miha Blažič NK Domžale Słowenia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0167 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.