Juventus i Inter walczą o gwiazdę Lazio

rok temu Juventus i Inter walczą o gwiazdę Lazio

Stefan de Vrij będzie obiektem rywalizacji pomiędzy Interem a Juventusem.

Obrońca był celem obu ekip już tego lata, ale z różnych powodów zarówno „Nerazzurri” (mediolańczycy uznali, że wolą postawić na Milana Škriniara), jak i „Stara Dama” (która była sfrustrowana trudnymi rozmowami z Lazio w sprawie Keity Baldé) zrezygnowali z jego sprowadzenia. Dzięki takiej decyzji kluby będą miały teraz okazję sprowadzić Holendra zupełnie za darmo.

Kontrakt zawodnika wygasa wraz z końcem obecnego sezonu, co sprawia, że już od stycznia będzie mógł swobodnie negocjować z zainteresowanymi. „Calcio Mercato” informuje, że szczególnie na takim rozwiązaniu zależy Juventusowi, który nie utrzymuje dobrych stosunków z „Aquile”. Inter nie zamierza jednak zostawać daleko w tyle, a wielkim zwolennikiem sprowadzenia defensora jest sam trener „Beneamaty” Luciano Spalletti.

To czy zawodnik będzie dostępny za darmo okaże się jednak dopiero z czasem. Piłkarz wciąż może przedłużyć swoją umowę z Lazio, a przedstawiciele gracza już od dłuższego czasu rozmawiali o tym z zarządem klubu. Co prawda do tej pory z negocjacji nie wynikło nic szczególnego, ale strony są gotowe zamieścić w ewentualnej nowej umowie klauzulę wykupu. Dzięki temu de Vrij mógłby bez większych przeszkód zmienić klub, natomiast „Aquile” zarobiliby konkretne pieniądze.

Holender trafił do Serie A w 2014 roku z Feyenoordu. Już w pierwszym sezonie odgrywał istotną rolę w zespole, ale druga kampania nie była dla niego już tak udana. Piłkarz nabawił się poważnej kontuzji kolana, która wykluczyła go z gry na wiele miesięcy. W poprzednim sezonie udało mu się wrócić do odpowiedniej dyspozycji i rozegrał 31 spotkań, w których zdobył dwie bramki i zaliczył trzy asysty.ŹRÓDŁO
Calcio Mercato
TAGI: Stefan de Vrij Juventus FC Inter Mediolan SS Lazio Holandia Włochy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.