Sport: Barcelona nie zrezygnowała z letniego celu!

11 miesięcy temu Sport: Barcelona nie zrezygnowała z letniego celu!

Jak podaje kataloński „Sport”, Barcelona nie zrezygnowała z chęci pozyskania Jeana Michaëla Seriego.

O przenosinach pomocnika Nice do Katalonii spekulowało się przez sporą część letniego okienka. W pewnym momencie Iworyjczyk był już o krok od przeprowadzki na Camp Nou, ale ostatecznie do niej nie doszło. Sam zawodnik dość mocno to przeżył.


- Czuje się bardzo źle. Nie będę kłamać, bardzo mnie to poruszyło. Piłka nożna zawsze była dla mnie całym światem, radością. W ten weekend nie zagrałem jednak dla Nice, ponieważ nie mam teraz głowy do futbolu. Moje marzenie o grze dla „Barçy” zostało nagle zerwane, to straszne. (…) Co się stało? Negocjacje zostały zerwane, ponieważ oba kluby zmierzały w złym kierunku. Z tego, czego udało mi się dowiedzieć, mój transfer nie doszedł do skutku ze względów finansowych - mówił pomocnik w rozmowie z „Mundo Deportivo”.

Pojawiały się różne informacje na temat propozycji, jaką Katalończycy mieli przedstawić Nice. Spekulowało się, że wicemistrz Hiszpanii jest skłonny zapłacić za Seriego 30 milionów euro podstawy plus w 10 milionów w bonusach, ale nie wiadomo, czy faktycznie przesłał on do Francji oficjalną ofertę.


Tak czy siak, temat sprowadzenia Seriego do Barcelony miał nie upaść i wiele wskazuje na to, że Katalończycy podejmą w tej sprawie konkretne kroki już zimą.


Dodajmy, że od początku tego sezonu Iworyjczyk rozegrał siedem spotkań w koszulce Nice. Zanotował w nich trzy asysty.  ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: FC Barcelona Hiszpania Wybrzeże Kości Słoniowej Francja OGC Nice Jean Michaël Seri
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.