Klopp tłumaczy pomeczową kłótnię ze sztabem Sevilli

11 miesięcy temu Klopp tłumaczy pomeczową kłótnię ze sztabem Sevilli
fot. FotoPyk

Jürgen Klopp tłumaczy, dlaczego po zakończeniu meczu doszło do sprzeczki pomiędzy nim a sztabem Sevilli.

Liverpool nie może zaliczyć swojego powrotu do Ligi Mistrzów do w pełni udanych, ponieważ udało mu się wywalczyć tylko punkt w starciu z Hiszpanami. Na ławkach rezerwowych momentami panowała nerwowa atmosfera, a odesłany na trybuny został trener „Los Nervionenses” Eduardo Berizzo, który odrzucił piłkę, kiedy „The Reds” chcieli wznowić grę.

Po końcowym gwizdku sztaby szkoleniowe tradycyjnie uścisnęły sobie dłonie, lecz w tym czasie doszło do sprzeczki. Szczególnie zirytowany był menedżer ekipy z Anfield.

- Dlaczego krzyczycie, dlaczego to robicie? Co takiego zrobiłem? Co takiego zrobiłem? To nie ja go wyrzuciłem - krzyczał Niemiec. W rozmowie z dziennikarzami pokusił się o wytłumaczenie, do czego tak naprawdę doszło po zakończeniu meczu.

- Wszystko jest w porządku. Myślałem, że chodzi o odpowiedzialność za czerwoną kartkę. Ale szczerze wątpię, bym miał choć procent współudziału przy tamtym incydencie.

- Nie byłem zadowolony, kiedy odrzucał piłkę w bok, ale teraz jest już w porządku. Zaprosił mnie później do szatni i porozmawialiśmy o tym. Ale w tej sytuacji nie byłem specjalnie emocjonalny. Poczuliśmy się dotknięci, mieliśmy wykonać aut, a ktoś odrzuca piłkę. Ale to nie ja wyrzuciłem trenera na trybuny.ŹRÓDŁO
BT Sports
TAGI: Jürgen Klopp Liverpool FC Sevilla FC Trenerzy Liga Mistrzów Niemcy Hiszpania Anglia
KOMENTARZE (
0
)

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 465
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.