The Times: Dłuższa przerwa Pogby

11 miesięcy temu The Times: Dłuższa przerwa Pogby
fot. Manchester United FC

Według najnowszych informacji, Paula Pogbę czeka dłuższa przerwa w grze.

W zeszłym tygodniu „Czerwone Diabły” powróciły do rywalizacji w Lidze Mistrzów pokonując Basel 3:0. Niepokój wzbudził jednak fakt, iż boisko już w pierwszej połowie musiał opuścić Pogba, który doznał urazu uda. Menedżer José Mourinho od razu przewidywał, że Francuz może być niedostępny nawet przez kilka tygodni, a teraz te informacje zdają się potwierdzać.

Klub co prawda nie wydał jeszcze oficjalnego komunikatu, ale „The Times” informuje, że ostatnie badania nie przyniosły pozytywnych wieści. Rezonans magnetyczny wykazał rozdarcie ścięgna trzeciego stopnia z potencjalnym uszkodzeniem ścięgna udowego. Lekarze United na razie nie są w stanie określić, kiedy piłkarz wróci do treningów, ale jego przerwa w grze może potrwać nawet 12 tygodni.

Jest to bardzo zła wiadomość dla Mourinho, który nie będzie mógł skorzystać z gwiazdy w ważnych meczach z trudnymi rywalami. Trzymiesięczna rekonwalescencja wykluczyłaby Pogbę ze wszystkich pozostałych spotkań w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a także z pojedynków ligowych z takimi ekipami jak Everton, Liverpool, Tottenham, Chelsea, Arsenal czy Manchester City.

24-latek był do tej pory ważną postacią w zespole z Old Trafford. Wystąpił we wszystkich dotychczasowych meczach swojej drużyny, w każdym w pełnym wymiarze czasowym. Passę przerwała właśnie feralna kontuzja.ŹRÓDŁO
The Times
TAGI: Paul Pogba Manchester United FC Francja Anglia Kontuzje
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.