Prezydent Santosu: Nilmar ma depresję

6 miesięcy temu Prezydent Santosu: Nilmar ma depresję

Prezydent Santosu, Modesto Roma Júnior, potwierdził problemy zdrowotne Nilmara.

Przed kilkunastoma godzinami na oficjalnej stronie Santosu pojawił się komunikat, w którym poinformowano o dość zaskakującej prośbie Nilmara. Napastnik poprosił klub o tymczasowe zawieszenie jego umowy, bez ponoszenia kosztów ze strony klubu.

Największy brazylijski portal sportowy „Globoesporte” skontaktował się w tej sprawie z przedstawicielem klubu, Modesto Romą Júniorem. Prezydent klubu potwierdził niepokojące plotki, które ujrzały światło dzienne przed oficjalnym potwierdzeniem informacji u źródła – Nilmar zmaga się z depresją.

- W Santosie zdiagnozowaliśmy u niego depresję. Nasz sztab medyczny niezwłocznie zajmie się tą sprawą.

- Santos zaakceptował prośbę Nilmara o tymczasową nieobecność, bez ponoszenia kosztów ze strony klubu i po uzyskaniu zgody ze strony sztabu medycznego. Chcemy zapewnić odpowiednie wsparcie, by jego powrót do drużyny nastąpił tak szybko, jak to możliwe – powiedział działacz Santosu.

33-letni snajper w przeszłości uchodził za jeden z największych ofensywnych talentów na świecie. Dość późno, bo dopiero osiem lat temu opuścił brazylijski Internacional na rzecz Villarrealu. W Hiszpanii spisywał się dobrze, ale bardzo szybko, bo już w wieku 28 lat odszedł do ligi Kataru. Miał też okazję do występów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W lipcu podpisał umowę z Santosem po roku bezrobocia. Brazylijczyk zapewniał wówczas, że jego celem jest powrót do najlepszej formy.


ŹRÓDŁO
Santos FC | Globoesporte
TAGI: Nilmar Honorato da Silva Brazylia Santos Futebol Clube
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0057 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.