„Nie widzę powodu, dla którego miałbym opuszczać Romę”

11 miesięcy temu „Nie widzę powodu, dla którego miałbym opuszczać Romę”

Pomocnik Romy Radja Nainggolan potwierdził, że latem odrzucił „wiele ofert z innych klubów” i jest zadowolony z takiej decyzji.

Reprezentant Belgii był ostatnimi czasy łączony z przenosinami m.in. do Premier League. Niedawno lokalni dziennikarze donosili, że w zimie może on natomiast zostać ogłoszony nowym nabytkiem Manchesteru United.

Jednakże w lipcu tego roku Nainggolan złożył podpis pod nową, czteroletnią umową z ekipą ze Stadio Olimpico. Teraz oznajmił w rozmowie z reporterami, że nie widzi powodu, dla którego miałby opuszczać swój obecny zespół.

- Mój cel? Chcę być lepszy niż rok temu, to proste. Zostałem w Romie dlatego, że chcę zdobywać z nią trofea - oświadczył w rozmowie z „Il Romanista”. - To byłoby niesamowite uczucie, wygrać coś prestiżowego z tym klubem. Mam nadzieję, że wkrótce będzie mi dane tego doświadczyć.

- Dlaczego zdecydowałem się zostać? Miałem wiele ciekawych ofert, ale dla mnie ważne jest otaczanie się ludźmi, których kocham. Jestem tutaj szczęśliwy i nie widzę powodu, żeby opuszczać Romę.

- Nie ma nic piękniejszego niż gra tutaj. Pamiętam, jak kiedyś przed meczem z Atletico, rozmawiałem z Yannickiem Carrasco. Zapytał mnie, dlaczego zostałem, a ja odparłem: „Ponieważ mam tutaj wszystko”. Klub chce się rozwijać, a ja chcę zdobywać z nim trofea. Gramy w stolicy Włoch. Niemożliwe więc jest, żebyśmy w końcu nie wygrali czegoś wielkiego - skwitował.

Nainggolan zdobył jedną bramkę oraz zanotował jedną asystę w swoich trzech występach w obecnym sezonie w barwach klubu z Rzymu.


ŹRÓDŁO
Il Romanista
TAGI: Radja Nainggolan AS Roma Włochy Belgia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.