OFICJALNIE: Napoli przekazało informacje w sprawie Milika!

5 miesięcy temu OFICJALNIE: Napoli przekazało informacje w sprawie Milika!
fot. Sky Sport

Napoli przekazało informacje dotyczące stanu zdrowia Arkadiusza Milika.

Przypomnijmy, że reprezentant Polski doznał urazu prawego kolana w końcówce sobotniego spotkania Serie A ze SPAL (2:3). 23-latek złapał kontuzję bez kontaktu z rywalem. Wyglądało to naprawdę groźnie, a wszystkim przypomniało się oczywiście niedawne zerwanie więzadeł przez napastnika (wtedy chodziło o lewe kolano).


Już po ostatnim gwizdku napływały do nas raczej dobre wieści. Zarówno rodzimi, jak i włoscy dziennikarze podawali, że w szatni ból minął, a klubowy lekarz nie wykluczył, iż nie doszło do żadnego zerwania. Optymistycznie na temat urazu wypowiadał się również sam Milik, który stwierdził, że nie jest tak źle, jak w przypadku poprzedniej kontuzji.


Najnowsze doniesienia nie są jednak już takie pozytywne. „Badania przeprowadzone w klinice Pineta Grande wykazały, że potrzebna może być interwencja chirurgiczna. W poniedziałek Milik przejdzie kolejne badania u profesora Marianiego” - czytamy w oficjalnym komunikacie.


W poniedziałek ma zapaść ostateczna decyzja w sprawie zabiegu. Jeśli Polak faktycznie będzie musiał przejść operację, można przypuszczać, że czeka go kolejna dłuższa przerwa w grze.  ŹRÓDŁO
Napoli
TAGI: Oficjalnie Polska Włochy SSC Napoli SPAL 1907 Arkadiusz Milik
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0057 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.