Dele Alli na celowniku... agentów. Wielkie obietnice!

rok temu Dele Alli na celowniku... agentów. Wielkie obietnice!
fot. FotoPyk

Dele Alli cieszy się zainteresowaniem nie tylko klubów, ale również agentów piłkarskich.

21-latek jest jedną z największych nadziei angielskiego futbolu, a jego występy obserwują największe europejskie kluby. Już wcześniej pomocnika łączono z transferem do takich klubów jak Real Madryt, lecz do tej pory Tottenham blokował możliwość przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji. To doprowadziło do tego, że po zawodnika zaczęli zgłaszać się... agenci piłkarscy.

Niedawno Anglik rozstał się z dotychczas reprezentującą jego interesy agencją Impact Sports Management. Aktualnie sam odpowiada on za swoją karierę, ale „Daily Mirror” informuje, że wkrótce powinno się to zmienić. Do piłkarza zgłaszają się kolejni agenci, a na ich czele znajdują się najbardziej wpływowi Jorge Mendes i Mino Raiola.

Każdy z pośredników jest gotów obiecać Allemu wielki transfer. W grę wchodzą przenosiny do takich klubów jak przede wszystkim Real Madryt czy Manchester United. Z tymi pierwszymi dobre relacje ma w szczególności Mendes, który zajmuje się interesami choćby Cristiano Ronaldo. Z kolei „Czerwone Diabły” prowadzą ostatnimi czasy owocną współpracę z Raiolą, która to doprowadziła do transferów Paula Pogby, Zlatana Ibrahimovicia czy Romelu Lukaku.

Sam Alli pozostaje na razie spokojny, zwłaszcza że Tottenham na ten moment nie chce nawet słyszeć o możliwej sprzedaży swojej gwiazdy. Wręcz przeciwnie - we wstępnej fazie znajdują się już negocjacje w sprawie nowej umowy dla wychowanka MK Dons. Zawodnik mógłby liczyć na znaczną podwyżkę, bo do 100 tysięcy funtów tygodniowo. Obecnie zgarnia około 50-60 tysięcy.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Bamidele Jermaine Alli Tottenham Hotspur FC Real Madryt CF Manchester United FC Mino Raiola Jorge Mendes Portugalia Włochy Hiszpania Anglia
Zobacz również
Składy na Real Madryt - AS Roma
3 godziny temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.