Media: Legia obserwuje nowych zawodników. TRZY nazwiska

11 miesięcy temu Media: Legia obserwuje nowych zawodników. TRZY nazwiska

Zgodnie z doniesieniami Gsp.ro, szef skautingu Legii Warszawa, Radosław Kucharski, będzie obserwował w niedzielę kilku zawodników z Rumunii.

Jak czytamy, przedstawiciel mistrza Polski obejrzy z trybun niedzielne spotkanie rumuńskiej ekstraklasy pomiędzy FCSB (wcześniej Steaua) a Dinamem Bukareszt (początek o 19:30). Dziennikarze powyższego źródła uważają, że na celowniku Legii znajdują się głównie trzej zawodnicy. Chodzi o Florinela Comana, Dennisa Mana oraz Ionuța Nedelcearu.


Pierwsza dwójka gra w FCSB. Coman ma 19 lat i najczęściej występuje na lewym skrzydle. Młodzieżowy reprezentant Rumunii, który trafił do Bukaresztu w tym roku, może być jednak wystawiany również na innych pozycjach w ofensywie. Jeśli chodzi o ten sezon, po przenosinach do nowego klubu rozegrał on na razie cztery spotkania, w których zaliczył jedną asystę.


19-letni Man trafił do FCSB w zeszłym roku i od tamtej pory zanotował w jego koszulce 23 występy. Prawoskrzydłowy bądź środkowy napastnik strzelił w nich pięć goli, do których dorzucił trzy asysty.


Nedelcearu występuje z kolei w Dinamie. 21-letni środkowy obrońca zdążył rozegrać już w jego barwach 97 oficjalnych meczów (pięć bramek). Podobnie jak wymieniona wyżej dwójka jest on reprezentantem swojego kraju do lat 21. Swego czasu defensor otrzymał również powołanie do dorosłej kadry Rumunii.


Kucharski ma również zobaczyć kolejne spotkanie Dinama z drużyną Concordia Chiajna.ŹRÓDŁO
Gsp.ro
TAGI: Legia Warszawa Polska Rumunia FC Dinamo Bukareszt FCSB Dennis Man Florinel Coman Ionuț Nedelcearu
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.