Media: Następca Alexisa? Nowy pomysł Arsenalu!

rok temu Media: Następca Alexisa? Nowy pomysł Arsenalu!

Arsenal coraz poważniej rozważa sprowadzenie Hirvinga Lozano.

Przyszłość Alexisa Sáncheza pozostaje niejasna, ale na ten moment wiele wskazuje na to, że Chilijczyk nie podpisze nowej umowy i opuści Arsenal. Do tej pory „Kanonierzy” liczyli się z jego odejściem za darmo latem przyszłego roku, ale w grę wchodzi również sprzedaż zawodnika w styczniu. W obu przypadkach konieczne będzie sprowadzenie następcy snajpera i wygląda na to, że Arsenal ma już swojego faworyta.

„Daily Mail” informuje, że londyńczycy uważnie obserwują poczynania Hirvinga Lozano. 22-latek dopiero tego lata przeniósł się z Meksyku do Europy i z miejsca stał się ważną postacią PSV. Skrzydłowy tak bardzo imponuje formą, że do Eindhoven udał się sam szef skautingu Arsenalu Steve Rowley.

Ekipa z Emirates Stadium nie zgłosiła się jeszcze z formalną ofertą, ale szykuje się do jej przedstawienia. Brytyjski dziennik twierdzi, że Meksykanin będzie mógł zmienić klub nawet w styczniu, ale na stole musi kwota 20 milionów funtów. Pozyskać Lozano nie będzie jednak tak łatwo, ponieważ już teraz interesuje się nim wiele europejskich klubów.

PSV pozyskało Lozano w czerwcu tego roku z Pachuki, pokonując po zaciętej walce między innymi Manchester City. Transfer szybko okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ napastnik z miejsca zaczął podbijać holenderskie boiska. Do tej pory opuścił tylko jedno spotkanie ligowe, w którym to był zawieszony za czerwoną kartkę. W pozostałych sześciu meczach zdobył już sześć bramek, a skutecznością Lozano popisuje się również w reprezentacji.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Hirving Rodrigo Lozano Bahena Alexis Alejandro Sánchez Sánchez Arsenal FC PSV Eindhoven Chile Meksyk Holandia Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.