„Zamiast Batshuayia, wybrałbym jego”

rok temu „Zamiast Batshuayia, wybrałbym jego”

Ian Wright wypowiedział się o sytuacji w ataku Chelsea.

Po kontuzji, jakiej doznał Alvaro Morata, Antonio Conte jest zmuszony do wystawiania w pierwszym składzie Michy'ego Batshuayia. Według legendy Arsenalu, Iana Wrighta, Chelsea posiada umowę ze znacznie lepszym zawodnikiem od Belga, Tammym Abrahamem.

W aktualnej kolejce Premier League Chelsea przegrała z Crystal Palace 1-2, pomimo że ten drugi zespół nie miał wcześniej, nie tylko zdobytego punktu, ale nawet bramki. Z drugiej strony, wypożyczony do Swansea Abraham zapewnił swojemu tymczasowemu klubowi zwycięstwo 2-0 z Huddersfield, zdobywając obie z bramek.

- Problem jaki mam z Batshuayiem jest taki, że bardzo mało pracuje przy obrońcach, by zdobyć trochę wolnej przestrzeni i mieć okazje w polu karnym. To właśnie to, czego mu brakuje.

- Gdy go obserwujesz, on w ogóle się nie rusza. W jego ruchach nie ma odpowiedniej intensywności, nic w nich nie ma. Przeciwko Crystal Palace mógł mieć kilka dobrych okazji, ale spóźniał się do każdej piłki. Tammy dostroić się natychmiast.

- To, co najbardziej lubię w Tammym to fakt, że zawsze trafia w światło bramki. Miałem nadzieję, że zdobędzie dzisiaj kilka goli, które dodadzą mu pewności siebie. Pracował bardzo ciężko i pokazał opanowanie przy pierwszej z bramek. Jego poruszanie się było niesamowite.

- Z takim poruszeniem, zawsze wystawiałbym Tammy'ego – powiedział Wright.


ŹRÓDŁO
BBC
TAGI: Chelsea FC Anglia Kevin Oghenetega Tamaraebi Bakumo-Abraham Swansea City Walia Michy Batshuayi Tunga Belgia Richard Ian Wright
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.