Głośny transfer Gignaca? Znany klub poważnie zainteresowany

rok temu Głośny transfer Gignaca? Znany klub poważnie zainteresowany
fot. FotoPyk

Występujący z powodzeniem od dwóch lat w lidze meksykańskiej André-Pierre Gignac może niebawem ponownie zagościć na europejskich boiskach. Zainteresowanie napastnikiem Tigres UANL wyraża bowiem turecki Beşiktaş.

31-latek swoimi udanymi występami pod drugiej stronie Oceanu Atlantyckiego doczekał się statusu jednego z najlepszych piłkarzy występujących w silnej lidze meksykańskiej. Występując w tak odległej części świata wicemistrz Europy sprzed roku pomimo dobrej formy nie może być jednak regularnie obserwowany przez selekcjonera reprezentacji Francji Didiera Deschampsa, przez co od pewnego czasu stracił on miejsce w szeregach „Trójkolorowych”.

Niewykluczone więc, iż chcąc załapać się do kadry na przyszłoroczne mistrzostwa świata, Gignac zdecyduje się na powrót do Europy, tym bardziej iż sztab szkoleniowy Beşiktaşu jest ponoć wyraźnie zdeterminowany aby namówić go do przenosin nad Bosfor. 

Pokładanych nadziei póki co nie spełnia bowiem Alvaro Negredo, zaś skuteczny ostatnimi dniami Cenk Tosun jest nieustannie kuszony ofertą przenosin do Crystal Palace.

Bardzo możliwe, iż urzędujący mistrz Turcji będzie zmuszony stoczyć zaciekłą batalię o usługi doświadczonego napastnika. W swoich szeregach widzą go także niektóre zespoły ligi amerykańskiej, jak również Olympique Marsylia, w barwach którego miał przyjemność występować w latach 2010-2015.

Michał Flis


ŹRÓDŁO
Mercato365.com
TAGI: André-Pierre Gignac Tigres UANL Beşiktaş JK Francja Meksyk Turcja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.