Jovetić znowu w Premier League?!

4 miesiące temu Jovetić znowu w Premier League?!
fot. Manchester City FC

„Daily Mirror” sugeruje, że Stevan Jovetić może wrócić w najbliższym czasie do Premier League.

Co prawda reprezentant Czarnogóry latem przeniósł się z Interu do AS Monaco, które zapłaciło za niego 11 milionów euro, ale jego początki w Ligue 1 nie należą do najlepszych. Jovetić rozegrał jak na razie pięć spotkań w lidze, strzelając w nich jednego gola (we wrześniowym meczu z Lille, 4:0). Trzeba dodać, że 28-latek opuścił kilka spotkań ASM przez problemy zdrowotne.


Dziennikarze z Wysp sugerują, że Jovetić nie jest zadowolony ze swojej obecnej sytuacji w ekipie mistrza Francji i nie można wykluczyć, że będzie on dążył do szybkiej zmiany klubowych barw. Wstępne zainteresowanie jego pozyskaniem ma z kolei wykazywać Southampton.


„Święci” od początku sezonu prezentują się bardzo słabo w ofensywie. W 11 dotychczasowych spotkaniach strzelili tylko dziewięć goli. Przełożyło się to na raptem trzy wygrane i dopiero trzynaste miejsce w tabeli Premier League.


Dla Joveticia byłby to oczywiście powrót na Wyspy. Od 2013 roku Czarnogórzec reprezentował barwy Manchesteru City, który potem wypożyczył go, a następnie definitywnie sprzedał do Interu. Jego całkowity bilans w koszulce „The Citizens” to 44 spotkania, 11 bramek i sześć asyst.  ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Stevan Jovetić Anglia Francja Czarnogóra AS Monaco Southampton FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0046 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.