Atlético Madryt po reprezentanta Holandii

rok temu Atlético Madryt po reprezentanta Holandii

Stefan De Vrij znalazł się na celowniku Atlético Madryt.

Hiszpanie postarają się o jak najszybsze zakontraktowanie holenderskiego środkowego obrońcy, którego kontrakt wygasa po zakończeniu bieżącego sezonu. „Los Colchoneros” potrzebują wzmocnienia środka obrony między innymi ze względu na powoli starzejącego się Diego Godína, ale przede wszystkim kończącą się umowę José Giméneza.

Lazio wciąż walczy o przedłużenie umowy z holenderskim stoperem, jednak ich starania powinny spełznąć na niczym przez ogromne zainteresowanie ze strony większych europejskich drużyn. O De Vrija stara się, oprócz Atlético Madryt, także Juventus i Liverpool. Teraz decyzja należy do 25-latka, który może zdecydować, w którym klubie i lidze chciałby występować w przyszłorocznych rozgrywkach. 

Dla „Los Colchoneros” najlepszym rozwiązaniem byłoby zatrzymanie w klubie 22-letniego José Giméneza. Umowa Urugwajczyka wygasa w tym samym dniu, co ta De Vrija i środkowy obrońca Atlético wzbudza zainteresowanie jeszcze większych drużyn, niż jego potencjalny następca. 

Po wychowanka Danubio FC ustawiła się już kolejka chętnych, na której czele znalazły się obie drużyny z Manchesteru, Juventus oraz Inter Mediolan. Atlético zastanawia się nad odsprzedaniem 22-latka już w styczniu, by skorzystać z ostatniej możliwości do zarobienia na nim. Nie jest jasne, na ile madrycki zespół wyceniłby Giméneza, ale cena na pewno będzie niższa od zapisanej w kontrakcie klauzuli odejścia – wynosi ona 65 milionów euro.


ŹRÓDŁO
la Repubblica
TAGI: Stefan de Vrij SS Lazio Włochy Hiszpania Holandia Atlético Madryt
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.