Fernando Torres znowu w Premier League?!

12 miesięcy temu Fernando Torres znowu w Premier League?!
fot. FotoPyk

Jak podaje „Daily Mirror”, Fernando Torres może przenieść się do Premier League.

Około dwóch tygodni temu hiszpańscy dziennikarze dowiedzieli się, że snajper planuje odejście z Atlético Madryt. Dotychczas nie ukazywało się zbyt wiele informacji na temat potencjalnego nowego klubu Torresa, ale ostatecznie może on wylądować w Anglii. W Premier League występował już w przeszłości, gdy reprezentował tam Liverpool i Chelsea.

Strzelec jedynej bramki w finale Mistrzostw Europy w 2008 rozpoczął w obecnym sezonie zaledwie dwa spotkania w podstawowym składzie stołecznego klubu. W zimie do zespołu dołączy kolejny rywal w walce o pierwszy skład, Diego Costa, dlatego 33-latek będzie miał jeszcze poważniejsze problemy z regularnymi występami. 

Torres ma zamiar odejść w styczniu na wypożyczenie do nowej drużyny, a o jego usługi postara się Newcastle United i Southampton. W pierwszym z nich mógłby rozpocząć ponownie współpracę z Rafą Benítezem, który bardzo dobrze pamięta go z czasów spędzonych wspólnie w Liverpoolu. Doskonale zna również szkoleniowca drugiej drużyny, Mauricio Pellegrino, który rozpoczynał karierę szkoleniową w sztabie klubu z Anfield.

Do końca kontraktu Hiszpana z Atlético pozostało nieco ponad półtora roku. Torres zdecydował się na zaledwie półroczne wypożyczenie, bo po wygaśnięciu aktualnej umowy planuje zakończenie kariery. 33-latek chce spędzić jej ostatni rok w klubie, w którym się wychował,  niezależnie od liczby szans na grę.


ŹRÓDŁO
Mirror
TAGI: Fernando José Torres Sanz Hiszpania Atlético Madryt Newcastle United Southampton FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.