Benzema zdradził, czym uraził go Mourinho

rok temu Benzema zdradził, czym uraził go Mourinho
fot. FotoPyk

W weekend Canal+ wyemitował reportaż o Karimie Benzemie. W filmie poruszony został m.in. temat jego relacji z José Mourinho, gdy ten pracował jeszcze w Realu Madryt.

„The Special One” był odpowiedzialny za wyniki „Królewskich” w latach 2010-13. Benzema rozegrał pod jego skrzydłami 150 spotkań, w których strzelił 79 goli i zanotował 49 asyst. Statystyka wygląda imponująco, choć Francuzowi - jak każdemu napastnikowi - przytrafiały się w czasie współpracy z Portugalczykiem również słabsze momenty. To właśnie w trakcie bramkowej posuchy Mourinho wypowiedział pewne słowa, które dotknęły napastnika.


- Gdy wybierasz się na polowanie i masz jedynie kota, musisz iść z nim. Lepiej jest mieć psa, ale jeśli masz kota, trzeba sobie radzić - powiedział Portugalczyk, odnosząc się do formy strzeleckiej swojego podopiecznego.

Jak skomentował po czasie całą sprawę Benzema?

- Między nami zawsze było dobrze, ale w pewnym momencie pojawiły się te słowa i stwierdzenia, w których nie było dobrych chęci. Miałem wrażenie, że to wszystko go tylko śmieszyło. Nawet jeśli szanuję daną osobę, po czymś takim zaczynam tracić to uczucie. 

- Powiedziałem mu, co o tym wszystkim myślę. W sumie zajęło mi to jakąś godzinę. Stwierdziłem, że szanuję go jako menedżera, ale tego samego oczekuję również od niego. Od tamtej pory podobne słowa już nie padły. W momencie, gdy ktoś się ze mnie naśmiewa, potrafię powiedzieć wprost, że mi się to nie podoba - przyznał Francuz. ŹRÓDŁO
Canal + I AS
TAGI: Karim Benzema Hiszpania Francja Portugalia Real Madryt CF José Mourinho Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.