Kicker: Dlatego Borussia Dortmund zawiesiła Aubameyanga

rok temu Kicker: Dlatego Borussia Dortmund zawiesiła Aubameyanga
fot. FotoPyk

Niemieckie media zdradziły, za co Pierre-Emerick Aubameyang został odstawiony od drużyny Borussii Dortmund na najbliższe spotkanie ze Stuttgartem.

Klub z Zagłębia Ruchy poinformował o zawieszeniu swojej gwiazdy w czwartek. Nie przedstawił on żadnych szczegółów, podając tylko, że Gabończyk opuści piątkowy mecz ze względów dyscyplinarnych.


Zgodnie z doniesieniami „Kickera” chodzi o brak punktualności. Aubameyang od początku sezonu ma notorycznie spóźniać się na treningi. Jeśli chodzi o ostatnie zajęcia przed spotkaniem ze Stuttgartem, przyszedł na nie spóźniony o około 30 minut. Działacze BVB stwierdzili, że odstawienie go od gry będzie najlepszym sposobem na zdyscyplinowanie.


Napastnik przez większą część letniego okienka transferowego był łączony z opuszczeniem Dortmundu. Na ten moment nie wiadomo, czy jego aktualne zachowanie wynika w jakimkolwiek stopniu z chęci odejścia z BVB w najbliższym czasie.


W przeszłości Aubameyang miewał już podobne problemy w Dortmundzie. Mniej więcej rok temu został on chwilowo zawieszony za podróż do Włoch bezpośrednio przed meczem Ligi Mistrzów ze Sportingiem. Koniec końców, decyzją władz klubu, 28-latek w tym spotkaniu nie zagrał.


Jeśli chodzi o ten sezon, Aubameyang ma na swoim koncie 17 występów we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 15 goli.ŹRÓDŁO
Kicker
TAGI: Pierre-Emerick Aubameyang Gabon Niemcy Borussia Dortmund

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 469
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.