OFICJALNIE: Ibrahimović i Pogba wracają do gry!

12 miesięcy temu OFICJALNIE: Ibrahimović i Pogba wracają do gry!
fot. FotoPyk

Jose Mourinho potwierdził na konferencji prasowej, że znów może korzystać ze Zlatana Ibrahimovicia, Paula Pogby i Marcosa Rojo.

Portugalski szkoleniowiec Manchesteru United pochwalił na konferencji prasowej trzech zawodników, którzy powrócili do zdrowia. Mourinho dodał, że każdy z nich został uwzględniony w zespole na spotkanie ligowe z Newcastle United.

- Cała trójka została powołana na mecz z Newcastle. Mogliśmy się przekonać, jak wyglądała gra Manchesteru przed kontuzją Pogby i po niej. Mamy pewne cechy w granej przez nas piłce nożnej, które zależą od obecności na boisku Paula, to proste.

- W zeszłym sezonie Zlatan występował właściwie bez przerwy, aż odniósł kontuzję. W obecnych rozgrywkach nauczyliśmy się już, w jaki sposób radzić sobie bez niego, ale pozostaje dla nas bardzo ważnym graczem, więc oczywiście go witamy.

- On ma niesamowitą osobowość, potrafił pokonać taką kontuzję. Wszyscy powtarzaliśmy, że wróci do zdrowia w 2017 roku, ale inną rzeczą jest 31 grudnia 2017, a inną połowa listopada. Gdy był kontuzjowany, pozostał tak wielkim profesjonalistą, jakim jest, kiedy nic mu nie dolega.

- Wykonał fantastyczną pracę, podobnie jak Marcos. Odniósł dużą kontuzję, musiał przejść operację, we wtorek zagrał z młodszymi chłopakami, więc jest już zdrowy. 

- Paul oczywiście miał inny uraz, nie potrzebował interwencji chirurga, ale jego sytuacja też nie była dobra. Teraz cała trójka jest zdrowa.


ŹRÓDŁO
Manchester United
TAGI: Zlatan Ibrahimović Jose Mourinho Trenerzy Anglia Manchester United FC Paul Pogba Faustino Marcos Alberto Rojo Szwecja Oficjalnie Francja
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.