Z Tottenhamu do United? Już zimą!

12 miesięcy temu Z Tottenhamu do United? Już zimą!

Manchester United planuje sprowadzenie Danny'ego Rose'a.

Lewy obrońca dopiero miesiąc temu wrócił do gry po zerwaniu więzadeł w kolanie i na ten moment nie może liczyć na zbyt regularną grę w zespole Tottenhamu. Zawodnik uważa jednak, że już teraz zasługuje na częstsze występy, a media informowały, że mogło dojść nawet do konfliktu pomiędzy nim a menedżerem, Mauricio Pochettino. Trudną sytuację Anglika spróbują wykorzystać inne kluby.

Kilka dni temu przekazywaliśmy, że defensor jest uważnie obserwowany przez skautów takich ekip jak Real Madryt, PSG czy Juventus. Okazuje się jednak, że ze starań o gracza nie rezygnuje Manchester United. „Czerwone Diabły” już od dłuższego czasu były łączone ze sprowadzeniem 27-latka i według informacji „Daily Mirror”, może do tego dojść już zimą.

Klub z Old Trafford ma już nawet wstępny plan działania. Mourinho i spółka są gotowi przeznaczyć na transfer około 40 milionów funtów, a do negocjacji może zostać również włączony Luke Shaw. Takie rozwiązanie mogłoby być korzystne dla obu stron. United pozbyłoby się niechcianego zawodnika, natomiast Tottenham nie musiałby się martwić o następstwo dla Rose'a.

Zmianami barw mogliby być zainteresowani także sami zawodnicy. Defensor nie ma w United zbyt wielu okazji do gry, natomiast gracz Tottenhamu już latem dawał wyraźne znaki, że nie jest w pełni szczęśliwy w Londynie. Ponadto, w Manchesterze mógłby liczyć na dwa razy wyższe zarobki, niż w ekipie „Kogutów”. Obecnie inkasuje 65 tysięcy funtów tygodniowo.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Danny Rose Luke Paul Hoare Shaw Manchester United FC Tottenham Hotspur FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.