„Atlético? Wszystko, co potrzebne do szczęścia, mam w obecnym klubie”

rok temu „Atlético? Wszystko, co potrzebne do szczęścia, mam w obecnym klubie”

Radja Nainggolan jasno zadeklarował, że nie myśli o opuszczeniu Romy.

Pomimo tego, że Diego Simeone bardzo komplementował belgijskiego pomocnika i zadeklarował chęć jego sprowadzenia na Wanda Metropolitano, Nainggolan zapowiedział, że nie jest zainteresowany takim ruchem. 29-latek poinformował, że jest szczęśliwy w obecnym zespole.

Plotki o zainteresowaniu Belgiem ze strony innych drużyn pojawiają się już od kilku miesięcy, ale on sam nie myśli o zmianie otoczenia. W rozmowie z „Mediaset Premium” 29-latek powiedział: „W poprzednim roku podjąłem decyzję o pozostaniu tutaj i podobnie było również przed obecnymi rozgrywkami. Jestem szczęśliwy z reprezentowania barw tego klubu”.

Podczas wtorkowej potyczki z Atlético Nainggolan dostąpił zaszczytu wyprowadzenia zespołu jako jego kapitan. Decyzja ta była podyktowana niedostępnością Daniele De Rossiego i Alessandro Florenziego. Belg przyznał, że bardzo wiele to dla niego znaczyło: „To wielkie wyróżnienie być kapitanem, bo przede mną tę funkcję sprawowali tacy zawodnicy, jak Totti, De Rossi czy Florenzi. Każdy z nich jest wielki. Zawsze staram się dać drużynie coś ekstra, bez względu na to czy mam na sobie opaskę kapitana, czy nie. Nie mam powodu, by zmieniać klub”.

Podczas ostatniego weekendu Nainggolan wystąpił w wygranych 2-1 z Lazio derbach Rzymu pomimo odczuwanego bólu. Kilka dni później Belg rozegrał spotkanie z Atlético i ujawnił, że teraz odczuwa tego skutki.

- Teraz trochę to czuję, ale tak długo jak będę czuł się na siłach, będę dostępny dla trenera. Jest to spowodowane również tym, że zawsze staram się wyciągnąć pomocną dłoń do partnerów z drużyny. Muszę trochę odpocząć, bo w niedzielę czeka nas kolejna batalia z Genoą – zapowiedział Nainggolan.


ŹRÓDŁO
Mediasat Premium
TAGI: Radja Nainggolan Hiszpania Włochy Belgia Atlético Madryt AS Roma
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.