Jozak: Byłbym skłonny skonać ze smutku, gdyby on odszedł z Legii

12 miesięcy temu Jozak: Byłbym skłonny skonać ze smutku, gdyby on odszedł z Legii
fot. FotoPyk

Szkoleniowiec Legii Warszawa, Romeo Jozak, wypowiedział się na temat potencjalnego odejścia z ekipy mistrza Polski Guilherme.

Umowa Brazylijczyka z Legią jest ważna do 31 grudnia tego roku i na ten moment jego odejście z warszawskiego klubu jest bardzo prawdopodobne. Ostatnio pojawiły się informacje o zainteresowaniu jego osobą m.in. Benevento oraz dwóch klubów z Turcji. Jak patrzy na całą sprawę Jozak?

- Słyszałem w ostatnim czasie wiele plotek na temat jego odejścia. Z zawodowego punktu widzenia, nadal jest to możliwe, bo zimą kończy mu się kontrakt. Być może tak się nawet stanie. To świetny zawodnik, wnosi do naszej gry wiele, co było widać chociażby w spotkaniu z Górnikiem. Kiedy spojrzę na to osobiście i emocjonalnie, to byłbym skłonny skonać ze smutku, gdyby odszedł z Łazienkowskiej.

- On daje naszej drużynie wiele i cieszę się, że kibice doceniają jego wkład w grę. Mam nadzieję, że zechce zostać w Warszawie. Tak samo jest z kilkoma innymi graczami. Rozmawiałem z „Gui” kilka razy, podobnie jak prezes i dyrektor techniczny. Wiadomo, że jego żona spodziewa się dziecka, ale zapewne chciałby spróbować swoich sił w jednej z najlepszych lig na świecie. Rozumiem tę sytuację. Nie wiem tylko, dlaczego ta sprawa nie została rozwiązana na przykład latem 2016 roku - przyznał szkoleniowiec na konferencji prasowej przed sobotnim meczem z Koroną Kielce (za Legia.net).

Guilherme, który trafił do Warszawy w 2014 roku, rozegrał w tym sezonie 17 spotkań w koszulce Legii. Zdobył w nich trzy bramki, do których dorzucił dwie asysty.ŹRÓDŁO
Legia.net
TAGI: Romeo Jozak Polska Brazylia Legia Warszawa Guilherme Costa Marques
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.