Four Four Two: Najbardziej znienawidzone osoby ze świata piłki nożnej [50-41]

12 miesięcy temu Four Four Two: Najbardziej znienawidzone osoby ze świata piłki nożnej [50-41]
fot. FotoPyk

Magazyn „Four Four Two” stworzył zestawienie najbardziej znienawidzonych ludzi świata futbolu. W poniedziałek poznaliśmy osoby z miejsc 50-41.

Twórcy rankingu postanowili spróbować odzwierciedlić stosunek kibiców i ludzi ze środowiska piłkarskiego do osób, które na co dzień są jego częścią. Jak podkreślili - zestawienie w żaden sposób nie ukazuje ich osobistego nastawienia do wyróżnionych postaci. W wielu przypadkach mają one zdecydowanie więcej sympatyków niż przeciwników. Łączy je jednak to, że patrząc na ogół, budzą skrajne emocje.

Ciekawe zestawienie otwiera gwiazdor Realu Madryt, Sergio Ramos. Zachowanie hiszpańskiego obrońcy na boisku nie każdemu się podoba, a wielu kojarzy się on głównie z wymachiwaniem rękami w kierunku arbitra. Nieco wyżej, bo na 46. miejscu znalazł się były kolega Ramosa z ekipy „Królewskich”, Pepe, który „jest w stanie zerwać koszulkę z rywala, którego kryje przy rzucie rożnym, a następnie pada na murawę, gdy ktoś traktuje go w podobny sposób”.


Biorąc pod uwagę czynnych zawodników, wyróżniony został również Sergio Busquets z Barcelony, przy którego nazwisku napisano: „żelazna pięść w aksamitnej rękawiczce”.


Obok piłkarzy nie zabrakło też m.in. znanych z pracy w Premier League menedżerów - Alana Pardewa czy Tony'ego Pulisa, a także głównego udziałowca Arsenalu, Stana Kroenke. Na 45. lokacie znalazł się komentator BBC, Alan Green.


50. Sergio Ramos;
49. Alan Pardew:
48. Robbie Savage;
47. Tony Pulis;
46. Pepe;
45. Alan Green;
44. Stan Kroenke;
43. Ben Thatcher;

42. Neil Warnock;

41. Sergio Busquets. ŹRÓDŁO
Four Four Two
TAGI: Four Four Two Ranking Four Four Two Sergio Ramos García Pepe Sergio Busquets Burgos Tony Pulis Alan Pardew Anglia Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.