Media: Niespodziewany projekt duetu Smokowski-Twarowski

11 miesięcy temu Media: Niespodziewany projekt duetu Smokowski-Twarowski
fot. FotoPyk

Jak poinformował portal „Na Ekranie”, Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski zajmą się prowadzeniem sportowego radia internetowego.

Znani dziennikarze sportowi przed kilkoma miesiącami zszokowali większość środowiska piłkarskiego, gdy poinformowali o swoim nieuchronnym odejściu ze stacji telewizyjnej „Canal+”. Przez lata współpracy duet stał się twarzami stacji, prowadząc między innymi znany program „Liga+ Ekstra”.

Zarówno Smokowski, jak i Twarowski, muszą obecnie przecierpieć sześć miesięcy związanych z zapisem w ich kontraktach o zakazie konkurencji. W tym czasie żaden z nich nie może pojawiać się w konkurencyjnych stacjach telewizyjnych lub programach internetowych. Właśnie dlatego do końca maja Smokowskiego zabraknie w programie „Misja Futbol”.

Przez wiele tygodni spekulowano na temat tego, jakiego przedsięwzięcia podejmą się obaj dziennikarze. Prawdopodobnie, gdyby przyjmowano wówczas zakłady bukmacherskie, to najniżej opłacaną opcją byłoby poprowadzenie przez nich kanału w serwisie Youtube. Plotki na temat takiego rozwiązania pojawiały się od samego początku ogłoszenia decyzji o odejściu z „Canal+” i nie były przez nikogo negowane, więc - prawdopodobnie mylnie - uznano je za prawdziwe.

Jeśli informacje przekazane przez „Na Ekranie” się potwierdzą, to Smokowski i Twarowski stworzą sportowe radio internetowe. Na jego antenie oprócz programów byłyby spotkania komentowane przez powyższy duet. Być może ich radio stanie się na czas Mistrzostw Świata w Rosji konkurencją dla komentarza TVP.


ŹRÓDŁO
Na Ekranie
TAGI: Tomasz Smokowski Andrzej Twarowski Polska
Zobacz również
Four Four Two wyróżniło Klicha
15 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.