Transfer Jacha do Serie A?!

11 miesięcy temu Transfer Jacha do Serie A?!
fot. FotoPyk

Jarosław Jach może przed startem rundy wiosennej opuścić szeregi Zagłębia Lubin - poinformował „Przegląd Sportowy”.

Środkowy obrońca od dłuższego czasu nosi się z zamiarem zmiany barw klubowych. Już rok temu mocno o jego względy zabiegał FK Rostów. 23-latek nie zdecydował się jednak na zaakceptowanie warunków proponowanych mu przez rosyjski zespołów, ponieważ nie zamierzał kontynuować swojej kariery na wschodzie Europy.

Ostatecznie defensor zdecydował się na pozostanie w drużynie „Miedziowych” i związał się z nią nową umową. Na jej mocy dostał sporą podwyżkę i umożliwił klubowi usunięcie z niej klauzuli odstępnego, która wynosiła najprawdopodobniej zaledwie kilkaset tysięcy złotych. Dzięki temu włodarze Zagłębia mogą teraz swobodnie negocjować z klubami zainteresowanymi pozyskaniem Jacha.

Według informacji podanych przez „Przegląd Sportowy”, przedstawiciele ekipy z Lubina prowadzą obecnie rozmowy z zespołami z Niemiec oraz Włoch. Jednym z nich ma być Genoa CFC.

Prezesowi klubu, Robertowi Sadowskiemu, ma zależeć na szybkim sfinalizowaniu ewentualnego transferu 23-letniego obrońcy, ponieważ chce mieć jak najwięcej czasu na sprowadzenie jego następcy, aby ten mógł rozpocząć przygotowania do startu rundy wiosennej razem z resztą drużyny.

Zagłębie liczy na to, że uda im się sprzedać reprezentanta Polski za około 2,5 miliona euro i w najlepszym razie zapewnić sobie jego pozostanie w ekipie „Miedziowych” do zakończenia obecnego sezonu. Takie rozwiązanie z pewnością przypadłoby do gustu samemu zainteresowanemu, który za sprawą regularnej gry w barwach lubinian mógłby nadal liczyć na zainteresowanie ze strony Adama Nawałki w kontekście powołania na zbliżający się mundial.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Jarosław Jach Zagłębie Lubin Polska Genoa CFC Włochy
Zobacz również
Four Four Two wyróżniło Klicha
15 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.