COPE: Latem Real spróbuje przeprowadzić wielki transfer bramkarza

11 miesięcy temu COPE: Latem Real spróbuje przeprowadzić wielki transfer bramkarza

Kepa Arrizabalaga pewnie jeszcze kilka razy przemyśli decyzję o transferze do Realu Madryt, gdyż radio „COPE” informuje, że latem do „Królewskich” może dołączyć Thibaut Courtois.

Umowa Belga z Chelsea obowiązuje tylko do 30 czerwca 2019 roku, więc latem pozostanie rok do jej końca. Dlatego Real planuje wykorzystać sytuację i pozyskać piłkarza, który w latach 2011-2014 reprezentował barwy Atlético Madryt. Sam Courtois dość otwarcie podchodzi do kwestii przeprowadzki.

- Powrót do Hiszpanii jest dla mnie atrakcyjny. Jest to spowodowane przede wszystkim moją osobistą sytuacją. Moim celem jest powrót. Jeśli nie wydarzy się on teraz, to w ciągu najbliższych lat – powiedział ostatnio.

Dzieci 25-latka wychowują się właśnie w Madrycie, dlatego chciałby być bliżej nich. W grę wchodzi również powrót do „Rojiblancos”, którzy mogą stracić, nawet na rzecz Chelsea, Jana Oblaka.

Wygląda na to, że dni Keylora Navasa i Kiko Casilli w Realu są policzone. Kostarykanin boryka się coraz częściej z urazami, z kolei Hiszpan nie prezentuje odpowiednich umiejętności zdaniem działaczy „Królewskich” i samego trenera Zinedine'a Zidane'a.

Ostateczna decyzja Realu co do obsady bramkarskiej powinna nadejść do końca miesiąca. Wówczas też Chelsea dowie się, jaka jest szansa na pozostanie Belga w stolicy Anglii. W przypadku rezygnacji madrytczyków plan powrotu do Madrytu zostanie przełożony, bo sam Courtois jednocześnie deklaruje, że dobrze czuje się w Londynie i nie wyklucza podpisania nowej umowy.


ŹRÓDŁO
COPE
TAGI: Thibaut Courtois Real Madryt CF Kepa Arrizabalaga Revuelta Hiszpania Chelsea FC Belgia Anglia Athletic Bilbao
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.