Derby o Evrę

11 miesięcy temu Derby o Evrę
fot. FotoPyk

Galatasaray i Fenerbahçe chcą sprowadzić Patrice'a Evrę.

Kariera lewego obrońcy zaliczyła kilka tygodni temu nieprzyjemny zwrot. Zawodnik, który słynął z sukcesów osiąganych w Manchesterze United i Juventusie oraz dużego poczucia humoru został zawieszony za kopnięcie kibice przed jednym ze spotkań Olympique'u Marsylia. Choć Evra został sprowokowany komentarzami sympatyków OM, klub uznał, że najlepiej będzie rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron.

Na ten moment Francuz pozostaje bezrobotny, ale ten fakt nie odbiera mu nastroju przed publikowaniem kolejnych zabawnych filmików w mediach społecznościowych. Pozytywne nastawienie może być związane z tym, iż gracz wciąż może cieszyć się sporym zainteresowaniem. Turecki „Fanatik” informuje, że o jego usługi zamierzają powalczyć Galatasaray oraz Fenerbahçe.

Kluby ze Stambułu czekają tylko na wyraźny sygnał ze strony Francuza. Turcy chcą mieć pewność, że Evra zamierza kontynuować swoją karierę na wysokim poziomie. Jeśli wyrazi taką chęć, obie ekipy mają już przygotowane konkretne propozycje, mające skłonić go do przeprowadzki do Turcji. Na razie 36-latek korzysta jednak z czasu wolnego i nie spieszy się z podejmowaniem decyzji.

Evra trafił do Marsylii w styczniu tego roku z Juventusu. Jego umowa miała obowiązywać do końca obecnego sezonu, ale wspomniany wcześniej incydent zakończył współpracę klubu i zawodnika. Z racji, że zajście miało miejsce przed spotkaniem Ligi Europy, UEFA zdecydowała, że doświadczony piłkarz nie będzie mógł grać w europejskich pucharach aż do końca rozgrywek.ŹRÓDŁO
Fanatik
TAGI: Patrice Evra Galatasaray SK Fenerbahçe SK Francja Turcja
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.