Gwiazdor AS Monaco rozwiewa wątpliwości: To mój ostatni sezon w klubie

11 miesięcy temu Gwiazdor AS Monaco rozwiewa wątpliwości: To mój ostatni sezon w klubie

Gwiazdor AS Monaco, Fabinho, dość jednoznacznie wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

Brazylijczyk był bliski odejścia z ekipy mistrza Francji już latem. Zainteresowane jego pozyskaniem było m.in. PSG, ale 24-letni zawodnik ostatecznie został w Monaco i na początku miał problemy z pogodzeniem się z zaistniałą sytuacją. Jak przyznał niedawno: - Byłem bliżej odejścia niż pozostania w klubie. Nie wpływało to dobrze na samą grę. Moja głowa była gdzieś indziej. Nieświadomie nie dawałem z siebie maksimum.


Teraz Fabinho ponownie udzielił szczerego wywiadu, dając do zrozumienia, że trwający sezon jest dla niego ostatnim w ASM.


- Zimowe okienko? Nie sądzę. Wydaje mi się, że nie ma możliwości, bym odszedł zimą. W ogóle nie rozmawiam o tym z moim menedżerem. Nie ma żadnych negocjacji i nie oczekuję transferu już teraz.

- To jednak mój ostatni sezon w Monaco. Nic nie zostało podpisane, ale dostałem słowo od włodarzy.

- Transfer do Atlético? To możliwe, ale nikt ze mną do tej pory na ten temat nie rozmawiał. Na ten moment jestem w Monaco i można jedynie spekulować, co dokładnie stanie się latem. Wszelkie rozmowy prowadzone będą dopiero wtedy - przyznał Fabinho.


W obecnym sezonie czterokrotny reprezentant Brazylii rozegrał w sumie 23 spotkania w koszulce ASM. Zdobył w nich dwie bramki i zaliczył asystę.  ŹRÓDŁO
L'Equipe
TAGI: Fabinho Brazylia Francja AS Monaco
KOMENTARZE (
0
)

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 469
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.