Grali w Premier League, teraz chcą objąć Sandecję

11 miesięcy temu Grali w Premier League, teraz chcą objąć Sandecję

Jak podaje Sport.pl, Neil Redfearn jest jednym z kandydatów na nowego szkoleniowca Sandecji Nowy Sącz.

W sobotę pojawiły się informacje, że bliski objęcia beniaminka Ekstraklasy jest Kazimierz Moskal. Według Michała Wodzińskiego działacze Sandecji rozmawiali z nim bezpośrednio po zremisowanym 2:2 meczu z Lechią Gdańsk. Doniesienia Sport.pl sugerują jednak, że jego zatrudnienie w Nowym Sączu nie jest jeszcze przesądzone.


Jednym z kandydatów do przejęcia Sandecji wciąż ma być bowiem Redfearn. 52-letni Anglik w przeszłości był odpowiedzialny za wyniki grających w Championship Leeds United oraz Rotherham United. Z tego drugiego odszedł na początku poprzedniego roku. W 21 spotkaniach prowadzony przez niego zespół odniósł tylko pięć zwycięstw.

Redfearn jeszcze jako zawodnik reprezentował barwy kilkunastu angielskich klubów, w tym Boltonu Wanderers, Lincoln City, Crystal Palace, Watfordu, Barnsley (blisko 300 meczów) i Wigan Athletic. W Premier League rozegrał 84 spotkania, w których zdobył 14 bramek. 

Doniesienia Sport.pl tonuje nieco były rzecznik prasowy Sandecji, Michał Śmierciak. Jak napisał on na Twitterze, angielski szkoleniowiec faktycznie byłby gotów przejąć zespół z województwa małopolskiego, ale nie jest on brany pod uwagę przez jego działaczy.

Zdaniem Śmierciaka do Sandecji zgłosił się też Marian Pahars (42 bramki w 129 spotkaniach Premier League). 75-krotny reprezentant Łotwy w przeszłości był zawodnikiem m.in. Southampton.ŹRÓDŁO
Sport.pl
TAGI: Polska Anglia Trenerzy MKS Sandecja Nowy Sącz Neil Redfearn
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.