Ronaldo chce być najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie

miesiąc temu Ronaldo chce być najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie
fot. FotoPyk

Jak poinformowała „Marca”, Cristiano Ronaldo oczekuje od Realu Madryt nowego kontraktu.

W ostatnim czasie Portugalczyk spadł na trzecie miejsce wśród najlepiej opłacanych zawodników na świecie. Cristiano Ronaldo miał już poinformować przedstawicieli Realu Madryt, że powinien być na tej liście na pierwszym miejscu.

Wybrany niedawno najlepszym piłkarzem na świecie w plebiscycie „Złotej Piłki” Ronalo, po raz ostatni otrzymał podwyżkę od „Królewskich” trzynaście miesięcy temu. Od tamtej pory Portugalczyk osunął się za plecy najdroższego zawodnika na świecie – Neymara i Lionela Messiego. Według hiszpańskich mediów Argentyńczyk otrzymuje od Barcelony około 50 milionów euro za sezon.

Aktualny kontrakt Cristiano Ronaldo jest ważny jeszcze przez trzy i pół roku, ale w ostatnim czasie ma on coraz więcej argumentów, by powalczyć o nowy. 32-latek zrównał się w obecnym roku pod względem „Złotych Piłek” z Lionelem Messim, zdobywa wiele trofeów drużynowych i prawdopodobnie byłaby to jego ostatnia umowa w Realu.

Według informacji hiszpańskich dziennikarzy „Królewscy” nie planują w najbliższym czasie rozpoczynać negocjacji. Zdają sobie jednak sprawę, że grozi to rozpoczęciem przez Portugalczyka gry medialnej, mającej na celu wymuszenie podwyżki.


ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Portugalia Hiszpania Real Madryt CF
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0037 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.