Prezes potwierdza. Jagiellonia blisko drugiego transferu!

8 miesięcy temu Prezes potwierdza. Jagiellonia blisko drugiego transferu!
fot. Chievo Werona

Dejan Lazarević przejdzie testy medyczne przed transferem do Jagiellonii.

Białostoczanie zajmują co prawda czwarte miejsce w tabeli, ale wrócą do gry po przerwie zimowej ze stratą zaledwie dwóch punktów do liderującej Legii Warszawa. Władze klubu wierzą, iż drużyna ma realne szanse na wygranie ligi, ale w tym celu konieczne będą wzmocnienia, zwłaszcza że zespół opuścił już choćby Piotr Tomasik, a o krok od transferu jest Fiodor Černych.

Działacze jednak nie próżnują i są już blisko porozumienia w sprawie zakontraktowania Dejana Lazarevicia. „Przegląd Sportowy” informuje, że 27-latek przyleciał już do Polski i jeszcze dziś ma przejść testy medyczne przed oficjalnym związaniem się z nowym zespołem. Pewny swego jest prezes Jagiellonii Cezary Kulasza.

- Lazarević? Jeżeli wyniki będą pozytywne, to podpisze kontrakt i uda się do Turcji, gdzie obecnie przebywa nasza drużyna - powiedział krótko w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Urodzony w Lublanie skrzydłowy pozostawał ostatnio bez klubu. W lipcu rozwiązał umowę z Chievo Werona, w których nie grał w zasadzie od zimy 2015 roku, kiedy to udał się na wypożyczenie do Sassuolo. Ostatnie dwa sezony spędził w Turcji, najpierw w barwach Antalyasporu, a później w Kardemirz Karabükspor. W poprzedniej kampanii wystąpił w 20 meczach ligowych.

Lazarević od 2011 roku był reprezentantem Słowenii, dla której do rozegrał 20 spotkań. Zawirowanie w jego karierze sprawiły jednak, że ostatni mecz dla drużyny narodowej rozegrał w 2015 roku.

Dla Jagiellonii będzie to już drugie zimowe wzmocnienie. Wcześniej do Białegostoku z Cracovii trafił Jakub Wójcicki.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Dejan Lazarević Jagiellonia Białystok Słowenia Polska
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.