Wielki sukces kibiców Legii. Piękny cel osiągnięty!

11 miesięcy temu Wielki sukces kibiców Legii. Piękny cel osiągnięty!
fot. Karol Szadkowski (AMZ Kutno)

Wielkim sukcesem zakończyła się wspólna akcja grupy Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom, Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa i Fundacji Legii, której celem było zebranie pieniędzy na zakup nowej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Wspaniałą inicjatywę rozpoczęli kibice mistrza Polski z grupy Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom. Dzięki wsparciu Stowarzyszenia Kibiców Legii zbiórka wystartowała w trakcie meczu z Lechem Poznań, który odbył się w maju zeszłego roku.

W sumie kibice działający w ramach Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom zebrali (m.in. poprzez wydanie okolicznościowych szalików - cegiełek czy zbiórkę na targach fitness FIWE) w sumie 112 tysięcy złotych. Fundacja Legii, która uczyniła ze zbiórki cel ostatniej edycji akcji charytatywnej #WszyscyDoWioseł, uzbierała 186 tysięcy złotych. Jak czytamy, wszystkie wpływy umożliwią zakup karetki, której cena wynosi 341 tysięcy.

- To była niezwykła i piękna akcja. Pokazała jak wiele dobrego można zrobić mając wspólny cel, jakim jest niesienie pomocy innym. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego celu, a kibicom za inicjatywę i ich wielkie zaangażowanie - powiedziała Anna Mioduska, prezes Fundacji Legii, dodając:

- Bardzo dziękujemy wszystkim partnerom akcji, sponsorom, pracownikom Fundacji, klubu, zawodnikom i wszystkim osobom, a było ich bardzo wiele, które poświęciły swój czas, często przyjeżdżając z bardzo daleka, aby przyczynić się do sukcesu tej akcji. Szczególnie dziękuję kibicom, którzy zapoczątkowali akcję i do samego końca byli w nią aktywnie zaangażowani.ŹRÓDŁO
Legia Warszawa
TAGI: Polska Kibice Legia Warszawa Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom
Zobacz również
Bielik po spotkaniu z Portugalią
3 godziny temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.