Napoli blisko sprowadzenia reprezentanta Niemiec

9 miesięcy temu Napoli blisko sprowadzenia reprezentanta Niemiec

SSC Napoli jest blisko sfinalizowania drugiego zimowego transferu. Do drużyny ma dołączyć reprezentant Niemiec, Amin Younes.

Lider włoskiej ekstraklasy zainteresował się transferem 24-letniego zawodnika jeszcze w poprzednim roku. Niemiec od samego początku był skoncentrowany na tym, żeby przeprowadzić się do Neapolu, dlatego w ostatnich dniach zdecydował się na odrzucenie możliwości transferu do Swansea. Walijska drużyna oferowała za jego usług 10 milionów euro.

Kontrakt Younesa z Ajaksem Amsterdam wygasa wraz z końcem czerwca bieżącego roku, dlatego od początku stycznia mógł negocjować warunki umowy z dowolnym zespołem, do którego przeniósłby się w przerwie między sezonami. Według nieoficjalnych informacji 24-latek porozumiał się w sprawie odejścia do SSC Napoli, jednak Włosi chcą go sprowadzić już podczas zimy.

Jak informują włoskie media, Ajax Amsterdam zaakceptował wartą 5 milionów euro (4 miliony podstawy plus milion w bonusach) ofertę za zawodnika i jeszcze przed końcem tygodnia powinien się on pojawić we Włoszech, gdzie przejdzie testy medyczne. Skrzydłowy holenderskiego klubu powinien podpisać kontrakt z pensją w wysokości 1,5 miliona euro rocznie.

Jeżeli transakcja dojdzie do skutku, to Younes zostanie drugim piłkarzem sprowadzonym przez Napoli w aktualnym oknie transferowym. Dotychczas Włosi zakontraktowali na zasadzie wolnego transferu Zinédine’a Machacha.


ŹRÓDŁO
Rai Sport
TAGI: Włochy Niemcy Holandia SSC Napoli Ajax Amsterdam Amin Younes
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.