Sensacyjny transfer Douglasa Costy?!

4 miesiące temu Sensacyjny transfer Douglasa Costy?!
fot. Juventus

Douglas Costa znalazł się w kręgu zainteresowań Manchesteru City - informuje „Sport Mediaset”.

Włoscy dziennikarze przekonują, że Pep Guardiola obrał za jeden ze swoich celów transferowych reprezentanta Brazylii i poprosił właścicieli „The Citizens” o jego sprowadzenie na Etihad Stadium. Ci z kolei zamierzają spełnić życzenie menedżera i na chwilę obecną są gotowi wyłożyć na pozyskanie gracza Juventusu aż 100 milionów euro.

27-letni zawodnik spędził ostatni sezon w drużynie z Turynu na zasadzie wypożyczenia z Bayernu Monachium. „Stara Dama” przy tymczasowym zakontraktowaniu piłkarza zagwarantował sobie prawo do jego wykupienia za 40 milionów euro.

Aktualny mistrz Włoch po dobrych występach Douglasa Costy zdecydował się przed kilkoma dniami skorzystać z tego zapisu i sprowadził do siebie skrzydłowego, który związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2022 roku.

Ewentualna przeprowadzka Brazylijczyka do zespołu z Premier League wydaje się mało prawdopodobna, ponieważ Manchester City musi uważać między innymi na to, aby nie złamać obowiązujących zasad Finansowego Fair Play i poza tym jest bliski pozyskania Riyada Mahreza (więcej - TUTAJ).

Należy mimo wszystko jednak zauważyć, że Juventus ewentualne pieniądze z szybkiej sprzedaży 27-letniego zawodnika mógłby przeznaczyć na zakontraktowanie Sergeja Milinkovicia-Savicia, o którego względy zabiega od dłuższego czasu też Manchester United. Teraz do tych dwóch zespołów dołączył także Real Madryt (więcej - TUTAJ).ŹRÓDŁO
Sport Mediaset
TAGI: Manchester City FC Juventus FC Douglas Costa de Souza Włochy Anglia Brazylia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.