Bayern jest gotowy na dokonanie wielkiego transferu?! „Mamy na to odpowiednie środki finansowe”

miesiąc temu Bayern jest gotowy na dokonanie wielkiego transferu?! „Mamy na to odpowiednie środki finansowe”

Prezes Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge, zdradził na łamach krajowych mediów, że klub z Monachium jest przygotowany na wydawanie dużej sumy na pozyskanie wartościowego zawodnika.

Ekipa z Allianz Areny prowadzi politykę transferową polegająca na niewydawaniu ogromnych sum na sprowadzanie nowych piłkarzy. W ostatnich latach sytuacja na rynku zmieniła się jednak diametralnie i jeżeli „Bawarczycy” chcą liczyć się na poważnie w grze o zdobycie Ligi Mistrzów, to muszą zmienić swoje podejście do wspomnianego tematu.

Wiele na to wskazuje, że już przed startem kolejnego sezonu drużyna z Monachium podejmie próbę pobicia swojego dotychczasowego rekordu transferowego, który wynosi tylko lub aż 41,5 milionów euro. Za taką sumę aktualny mistrz Niemiec sprowadził Corentina Tolisso z Olympique'u Lyon nieco ponad rok temu.

- Kupowanie tylko po to, aby dać uciechę publice nie wchodzi w grę. Musimy kierować się inną filozofią niż niektórzy nasi europejscy konkurenci. Mamy świetną drużynę, która ma nasze pełne zaufanie - przyznała prezes Bayernu.

- Zarobiliśmy sporo pieniędzy na odejściu Douglasa Costy, Rudy'ego i Bernata. Dzięki temu mamy odpowiednie środkowi finansowe na pozyskanie nowych zawodników. Jeśli będziemy widzieć potrzebę przeprowadzenia wielkiego transferu, to go zrealizujemy. Na razie spokojnie patrzymy w przyszłość - dodał Karl-Heinz Rummenigge.ŹRÓDŁO
Kicker
TAGI: Karl-Heinz Rummenigge Bayern Monachium Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.