DWA kluby po Dybalę

miesiąc temu DWA kluby po Dybalę

Paulo Dybala znajduje się pod stałą obserwacją europejskich gigantów.

Sytuacja Argentyńczyka nieco skomplikowała się na początku obecnego sezonu. Piłkarz miał wraz z Cristiano Ronaldo i Douglasem Costą siać postrach w liniach defensywnych rywali, tymczasem zupełnie nie trafił z formą i jak na razie trener Massimiliano Allegri sadza go na ławce rezerwowych. Sam Dybala zapewnia, że cała sprawa wynikła z jego winy, nie ukrywa też, że ma problemy osobiste (niedawno miał się rozstać z partnerką), ale media i tak zaczęły doszukiwać się drugiego dna.

Jak na razie stanowisko Juventusu pozostaje niezmienne - napastnik nie jest na sprzedaż do czasu, dopóki sam wyraźnie nie zadeklaruje chęci odejścia. Nie zmienia to jednak faktu, że inne kluby chcą skorzystać z okazji i spróbować wyciągnąć 24-latka z turyńskiego giganta.

„Tuttosport” informuje, że na ten moment szczególną uwagę na zawodnika zwracają dwa kluby, próżno jednak szukać wśród nich Realu Madryt czy Barcelony, które dotychczas miały przewodzić stawce. W tej chwili najbardziej zainteresowane sprowadzeniem Dybali są Manchester United oraz Atlético Madryt.

Nawet jeśli zawodnik wyrazi chęć odejścia, o transfer nie będzie łatwo. Chętne kluby muszą się liczyć z wydatkiem w wysokości co najmniej 100 milionów euro, a możliwe, że Juventus będzie skłonny rozpocząć rozmowy nawet od 120 milionów. Do tej pory mistrzowie Włoch systematycznie odrzucali wszelkie propozycje i nie planują w najbliższym czasie zmieniać swojej strategii.

Tymczasem Dybala walczy o powrót do składu i według raportów włoskich dziennikarzy ma wystąpić już w ten weekend. Napastnik postara się przekonać Allegriego, iż jest już gotów do gry.ŹRÓDŁO
Tuttosport
TAGI: Paulo Bruno Dybala Atlético Madryt Manchester United FC Juventus FC Argentyna Anglia Hiszpania Włochy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.