Nie tylko Lewandowski. Gwiazda Bayernu krytykuje zarząd klubu

miesiąc temu Nie tylko Lewandowski. Gwiazda Bayernu krytykuje zarząd klubu

Tak jak niegdyś Robert Lewandowski, teraz Jérôme Boateng narzeka na brak wsparcia ze strony szefostwa Bayernu.

Swego czasu o Robercie Lewandowski zrobiło się głośno, kiedy domagał się w wywiadach większego wsparcia ze strony szefostwa „die Roten”. Polak nie czuł się wystarczająco chroniony przed atakami mediów. Słowa napastnika cytowaliśmy tutaj - http://transfery.info/117578,lewandowski-przerywa-milczenie.

Teraz w podobnym tonie wypowiedziała się inna gwiazda Bawarczyków. Jérôme Boateng chce się spotkać z działaczami, którym zarzuca, iż ci nie dołożyli wystarczających starań, by mógł się czuć komfortowo w Monachium.

- Ważne dla mnie jest to, żeby podkreślić, iż w pełni koncentruję się na grze dla Bayernu. Z drugiej strony to nie jest jednak miłe, że wszyscy mogą o tobie mówić różne rzeczy, a ty nie możesz liczyć na pomoc ze strony klubu - powiedział defensor w wywiadzie dla „Süddeutschen Zeitung”.

- To co mnie zaniepokoiło to oświadczenia po Mistrzostwach Świata. To było po prostu śmieszne. Mówiono, że nie jestem w pełni skoncentrowany, ponieważ przed meczem z Koreą Południową miałem kolczyk w uchu i założyłem okulary przeciwsłoneczne, ponieważ świeciło słońce. W 2014 roku też nosiłem okulary i kolczyk, ale jakoś wtedy nic o tym nie czytałem. To dla mnie niezrozumiałe.

- Nie wiem dlaczego tak jest. Może dlatego, że inaczej wyglądam i mam inne zainteresowania. Ale znowu będzie to samo - że nie jestem skoncentrowany na piłce. Nikt nie może mnie o to oskarżać. Zapytajcie moich kolegów z drużyny, zapytajcie trenera.ŹRÓDŁO
Süddeutschen Zeitung
TAGI: Jérôme Boateng Bayern Monachium Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.