Prawnicy Mayorgi kontrują. Odpowiedź na oświadczenie prawnika Ronaldo

miesiąc temu Prawnicy Mayorgi kontrują. Odpowiedź na oświadczenie prawnika Ronaldo

Prawnicy Kathryn Mayorgi odpowiedzieli na ostatni komunikat przedstawiciela Cristiano Ronaldo.

Prawnicy zwaśnionych stron wymieniają się publicznymi oświadczeniami, w których starają się dowieść swoich racji. Kilka dni temu Peter Christiansen, reprezentujący w sprawie byłego piłkarza Realu Madryt, stwierdził w oficjalnym komunikacie, iż dokumenty przedstawione na łamach „der Spiegel” nie są żadnym dowodem na rzekomy gwałt, ponieważ są one sfabrykowane.

Wpływ na wykradzenie oraz zmianę zapisów w dokumentach miał mieć atak hakerski z 2015 roku. Oświadczenie Christiansena można znaleźć tutaj - http://transfery.info/118906,oficjalnie-prawnicy-cristiano-ronaldo-przechodza-do-ofensywy-jest-oswiadczenie.

Na odpowiedź osób stojących po stronie oskarżającej kobiety nie trzeba było długo czekać. Larissa Drohobyczer oraz Leslie Stovall również wydali oświadczenie, w którym odnoszą się do ostatnich doniesień.

„Dziękujemy prawnikowi Cristiano Ronaldo za potwierdzenie w oświadczeniu z 10 października, że dokumenty przedstawione przez „Football Leaks” pochodzą od Cristiano Ronaldo i osób działających w jego imieniu” - napisali z przekąsem prawnicy.

„Z niecierpliwością oczekujemy na ukazanie jakichkolwiek dowodów potwierdzających tezy prawnika Pana Ronaldo, według których dokumenty ujawnione przez „Football Leaks” zostały zmienione, sfabrykowane lub zawierają nieprawdziwe/niedokładne informacje.

Zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych, spory dotyczące dokładności dokumentów są z reguły kwestią do rozwiązania przez ławę przysięgłych. Ta decyduje o tym poprzez: 1) porównanie różnych wersji rozważanych dokumentów; 2) Wysłuchanie zeznań osób, które napisały, przygotowały, przekazywały lub przechowywały kwestionowane dokumenty; 3) Uwzględniając okoliczności, w których dokumenty zostały napisane, przygotowane, przekazywane i przechowywane oraz 4) Wysłuchanie zeznań biegłych sądowych, którzy sprawdzali urządzenia, na których dokumenty zostały napisane, przygotowane, przekazywane i przechowywane.

Wszelkie dokumenty oraz informacje będące w posiadaniu Cristiano Ronaldo powinny być niezwłocznie przekazane odpowiednim organom ścigania, a także biurom Stovall & Associates w celu przyspieszenia dochodzenia i rozstrzygnięcia rzekomych rozbieżności w przedstawionych przez „Football Leaks” dokumentach”.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Kathryn Mayorga Juventus FC Portugalia Włochy USA
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.