Cassano: Zabrałbym Tottiego do Brazylii

5 lat temu
Cassano widzi Tottiego w kadrze Włoch na mundial | Fot. Parma FC

Antonio Cassano oświadczył, że widziałby Francesco Tottiego w kadrze Włoch na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Brazylii. Przedstawił przy tym swoje stanowisko w sprawie Mario Balotellego.

Sam Cassano także jest brany pod uwagę przy ustalaniu kadry "Squadra Azzurra" na wspomniany mundial. Z tej okazji 31-latek postanowił się także wypowiedzieć w sprawie innego kandydata do tej roli, Francesco Tottiego.

- Totti jest prawdziwym fenomenem. W wieku 38 lat wciąż budzi strach i podziw wśród obrońców przeciwnej drużyny - skomentował Cassano. - Nie wahałbym się postawić na niego. Ale nie chcę mieć na pieńku z selekcjonerem, więc nie będę za niego podejmował decyzji.

- Jednakże kiedy wystawisz Tottiego w starciach z takimi reprezentacjami, jak Hiszpanii czy Anglii, to możesz spodziewać się niepewności wśród ich obrony. To wiele znaczy - dodał.

- Nasze relacje są znakomite. Nie rozmawialiśmy ze sobą wiele od czasu pamiętnego "meczu na wodzie" pomiędzy naszymi klubami, ale chciałbym grać u jego boku na mundialu - skwitował popularny "FantAntonio".

Temat Tottiego i Cassano na mundialu tyczy się także Mario Balotellego, który ostatnio jest krytykowany za swoje mało efektywne występy w barwach Milanu. - Mogę powiedzieć jedno. W przypadku Mario najlepszą opcją będzie metoda marchewki na kiju, a nie próbowanie zmieniania go - oznajmił Cassano.

- Mario jest dobrym człowiekiem. Ma jednak w sobie coś, czym odznaczałem się kiedyś ja. Musiałem zostać sprowadzony na dobrą drogę. Tak czy siak, Balotelli zawsze będzie taki sam. Nie ma sensu próbować szukać nowego Mario, trzeba z nim porozmawiać w szczery i bezpośredni sposób. To może rozwiązać pewne problemy z jego podejściem - zakończył.ŹRÓDŁO
Eurosport
TAGI: Antonio Cassano Francesco Totti Mario Barwuah Balotelli Włochy AS Roma Parma FC AC Milan Mistrzostwa Świata 2014 Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.