Suárez: Żałuję, że nie mogę być lepszym przykładem dla swoich dzieci

2 lata temu Suárez: Żałuję, że nie mogę być lepszym przykładem dla swoich dzieci
fot. FotoPyk

Luis Suárez zdradził, czego najbardziej żałuje w swoim życiu.

Jak się okazuje, największe wyrzuty sumienia 30-latka wcale nie dotyczą którejś z jego piłkarskich decyzji. Napastnik przede wszystkim żałuje tego, że... bardzo szybko zakończyła się jego przygoda z edukacją.

- Najbardziej w całym swoim życiu żałuję tego, że nie chodziłem do szkoły. Mógłbym być wtedy lepszym przykładem dla swoich dzieci i ich przyszłości - przyznał wprost gwiazdor Barcelony i reprezentacji Urugwaju.

Przypomnijmy, że Suárez dość szybko opuścił swoją ojczyznę, przenosząc się w 2006 roku z Nacionalu do holenderskiego Groningen. Jak wspomina ten okres?

- Zawsze powtarzałem, że Holandia to najlepszy wybór dla zawodników z Ameryki Południowej. To idealne miejsce do doskonalenia swoich piłkarskich umiejętności. Już w Ajaksie nauczyłem się wszystkiego, czego tylko mogłem jako młody zawodnik. To był wspaniały czas.

30-latek wypowiedział się również na temat decyzji Luisa Enrique o pożegnaniu się po sezonie z Barceloną.


- Ta decyzja nas zaskoczyła. Nie spodziewaliśmy się jej, ale rozumiemy ją i w pełni szanujemy. To normalne ze względu na wiele spraw, które się wydarzyły. Argumentacja Enrique jest logiczna. Praca trenera jest bardzo trudna i czasochłonna. Nie zapominajmy, że on ma rodzinę i chciałby poświęcać jej więcej uwagi.  ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo I Onda Cero I Juan G. Arango I Twi
TAGI: Luis Alberto Suárez Díaz Urugwaj Hiszpania FC Barcelona
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.