Piqué skrytykował kibiców Barcelony i... zemścił się na dziennikarzach

rok temu Piqué skrytykował kibiców Barcelony i... zemścił się na dziennikarzach
fot. Flickr

O Gerardzie Piqué nie może być cicho. Po meczu Barcelony z Valencią (4:2) obrońca „Dumy Katalonii” stanowczo stanął w obronie jednego z kolegów, a także postanowił kontynuować spór ze stacją radiową Cadena SER.

Piqué nie pozostał obojętny wobec zachowania kibiców Barcelony w trakcie niedzielnego spotkania. Fani wygwizdali bardzo mocno krytykowanego w ostatnich miesiącach André Gomesa. Nowy nabytek „Dumy Katalonii”, po którym spodziewano się o wiele więcej, zanotował w weekend swoje pierwsze trafienie dla mistrzów Hiszpanii.

- Osoby, które gwiżdżą jeszcze przed wejściem zawodnika na murawę, powinny zostawać w domach. To jest nie do przyjęcia. Nie pomaga ani piłkarzowi, ani drużynie. Jedną rzeczą są gwizdy bezpośrednio spowodowane słabą grą. Ale przez występem? Zawodnik traci przez to pewność siebie. Jestem bardzo zdenerwowany, że to się wydarzyło.

- Bardzo się cieszę, że André trafił do siatki. W przyszłości będzie ważnym zawodnikiem Barcelony - stwierdził Piqué, który po ostatnim gwizdku odpowiedział również na małą zaczepkę ze strony redakcji Cadena SER.

Jeszcze przed meczem rozgłośnia radiowa ruszyła z zabawą #CarruselPique. Zgodnie z jej zasadami, hiszpańscy fani wpisywali w mediach społecznościowych minutę, w której - ich zdaniem - defensor obejrzy z „Nietoperzami” żółtą kartę. Kartonik skutkowałby pauzą w najbliższej kolejce ligowej. Dziennikarze przewidzieli nawet nagrodę dla zwycięzcy, którą miała być koszulka jednej z hiszpańskich drużyn.

Piqué kartki nie zobaczył, a po meczu postanowił ogłosić swój „konkurs”. „Dziennikarze Cadena SER poprosili mnie o udzielenie wywiadu podczas zgrupowania hiszpańskiej kadry. Jak myślicie, co powinienem odpowiedzieć po ich cudownym pomyśle?

Warianty były cztery: „tak”, „nie, bardzo dziękuję”, „nie, w przyszłym roku” oraz „nie, już nigdy więcej”. Głosy kibiców, którym zawodnik również obiecał koszulkę, rozłożyły się dość równomiernie, ale wygrała opcja „nigdy więcej”.ŹRÓDŁO
AS I Mundo Deportivo
TAGI: Gerard Piqué Bernabeu Hiszpania Barcelona
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.