Wideo - Aktualności

„Serio? Naprawdę?”. Robert Lewandowski nie dowierzał absurdalnemu pytaniu dziennikarza [WIDEO] „Serio? Naprawdę?”. Robert Lewandowski nie dowierzał absurdalnemu pytaniu dziennikarza [WIDEO] Przyszły zawodnik Manchesteru City dał popis. Sergio Agüero zachwycony [WIDEO] Przyszły zawodnik Manchesteru City dał popis. Sergio Agüero zachwycony [WIDEO] Krytykowany zawodnik Legii Warszawa dał show. „W końcu to pokazał. Kosta Runjaić musi mu dziękować” [WIDEO] Krytykowany zawodnik Legii Warszawa dał show. „W końcu to pokazał. Kosta Runjaić musi mu dziękować” [WIDEO] Mogliby spróbować swoich sił w MMA. Efektowna samoobrona piłkarzy Fenerbahçe przed kibicami Trabzonsporu [WIDEO] Mogliby spróbować swoich sił w MMA. Efektowna samoobrona piłkarzy Fenerbahçe przed kibicami Trabzonsporu [WIDEO]
Robert Lewandowski dał koncert na Cívitas Metropolitano. Gol i dwie asysty [WIDEO] Robert Lewandowski dał koncert na Cívitas Metropolitano. Gol i dwie asysty [WIDEO] Sebastian Szymański i spółka ratowali się ucieczką. Kibice Trabzonsporu wparowali na murawę po porażce z Fenerbahçe [WIDEO] Sebastian Szymański i spółka ratowali się ucieczką. Kibice Trabzonsporu wparowali na murawę po porażce z Fenerbahçe [WIDEO] Kibice Atlético Madryt bezlitośni wobec João Félixa! To zrobiono z jego koszulką [WIDEO] Kibice Atlético Madryt bezlitośni wobec João Félixa! To zrobiono z jego koszulką [WIDEO] Jürgen Klopp wybiegł z wywiadu! Za to menedżer Liverpoolu wściekł się na dziennikarza [WIDEO] Jürgen Klopp wybiegł z wywiadu! Za to menedżer Liverpoolu wściekł się na dziennikarza [WIDEO] Co za mecz! Wielkie emocje i grad bramek w Northwest Derby. Manchester United pokonał Liverpool [WIDEO] Co za mecz! Wielkie emocje i grad bramek w Northwest Derby. Manchester United pokonał Liverpool [WIDEO] A Raków Częstochowa dalej szuka. Były napastnik mistrza Polski z premierowym golem po transferze [WIDEO] A Raków Częstochowa dalej szuka. Były napastnik mistrza Polski z premierowym golem po transferze [WIDEO] GKS Katowice nie zwalnia tempa. Wygrana 5:0 i przedłużona seria zwycięstw [WIDEO] GKS Katowice nie zwalnia tempa. Wygrana 5:0 i przedłużona seria zwycięstw [WIDEO] Nabuzowany Josué z mocnym przekazem po golu. Musiał uspokoić go kolega [WIDEO] Nabuzowany Josué z mocnym przekazem po golu. Musiał uspokoić go kolega [WIDEO] Raków Częstochowa rzutem na taśmę zremisował z ŁKS-em Łódź. Gol w ostatniej minucie doliczonego czasu [WIDEO] Raków Częstochowa rzutem na taśmę zremisował z ŁKS-em Łódź. Gol w ostatniej minucie doliczonego czasu [WIDEO] Kuriozalny samobój Axela Disasiego z kilkudziesięciu metrów [WIDEO] Kuriozalny samobój Axela Disasiego z kilkudziesięciu metrów [WIDEO] Jakub Stolarczyk zatrzymał Raheema Sterlinga [WIDEO]. Polak obronił karnego w meczu z Chelsea Jakub Stolarczyk zatrzymał Raheema Sterlinga [WIDEO]. Polak obronił karnego w meczu z Chelsea Korona Kielce bez przełamania. Pogoń Szczecin podniosła się z kolan [WIDEO] Korona Kielce bez przełamania. Pogoń Szczecin podniosła się z kolan [WIDEO] Al-Hilal uratowało niesamowitą serię w doliczonym czasie gry [WIDEO] Al-Hilal uratowało niesamowitą serię w doliczonym czasie gry [WIDEO] Manchester City z awansem do półfinału Pucharu Anglii. Pierwszy taki wyczyn w historii rozgrywek [WIDEO] Manchester City z awansem do półfinału Pucharu Anglii. Pierwszy taki wyczyn w historii rozgrywek [WIDEO] Niecodzienna bramka na 4:3 w MLS na minutę przed końcem zwariowanego meczu. Zakręcił bramkarzem... z własnej połowy [WIDEO] Niecodzienna bramka na 4:3 w MLS na minutę przed końcem zwariowanego meczu. Zakręcił bramkarzem... z własnej połowy [WIDEO] Kuriozalna sytuacja w meczu Beşiktaşu. To kosztowało punkt drużynę Fernando Santosa [WIDEO] Kuriozalna sytuacja w meczu Beşiktaşu. To kosztowało punkt drużynę Fernando Santosa [WIDEO]