Oficjalnie: Götze wraca na boisko

2 lata temu Oficjalnie: Götze wraca na boisko
fot. Wikipedia

Mario Götze wraca do zdrowia i lada moment rozpocznie treningi z drużyną.

Reprezentant Niemiec ma za sobą bardzo trudny okres, kiedy to przez niespełna pół roku mógł zapomnieć o grze w piłkę. Zimą wykryto bowiem u niego zaburzenia metaboliczne, które powodowały kontuzje mięśniowe. Piłkarz musiał rozpocząć intensywne leczenie i właśnie dobiega ono pomyślnego końca.

25-latek opublikował post na Instagramie, w którym poinformował wszystkich obserwujących, że wraca do zdrowia i rozpocznie przygotowania do sezonu wspólnie z kolegami. Jednocześnie podziękował za okazane mu wsparcie w tych trudnych chwilach.

Witajcie wszyscy,

jak doskonale wiecie, ostatnio nie mogłem grać w piłkę. Po kilku miesiącach intensywnego leczenia mogę stwierdzić, że okazało się ono skuteczne. Wracam na właściwie tory.

Jutro rozpocznę trzeci etap i po testach wydajnościowych rozpocznę treningi z drużyną. Nie ukrywam, że czuję podekscytowanie na myśl o powrocie na stadion i o uczestniczeniu w szkoleniu.

Jeszcze kilka ważnych rzeczy, o których powinniście widzieć. Jestem bardzo dumny, że moi koledzy z BVB sięgnęli po Puchar Niemiec. Ten triumf i jego celebracja przypomniały mi najlepsze czasy z moich pierwszych lat w klubie. Gratuluję także partnerom z reprezentacji triumfu w Pucharze Konfederacji, a młodzieżowcom zwycięstwa w Euro U-21. Jestem niesamowicie szczęśliwy z tego faktu. Życzę także mojemu bratu, Felixowi, równie wielkich sukcesów w U-19. Będę trzymał kciuki!

Oczywiście pragnę podziękować wszystkim moim fanom, którzy wspierali mnie przez okres leczenia. Wasze wiadomości i życzenia były niezwykle motywujące. Jestem również wdzięczny działaczom, sztabowi medycznemu i wszystkim pracownikom BVB za bycie ze mną i przy mnie. Dziękuję także mojej rodzinie, za cierpliwość i wytrwałość. 

Widzimy się na boisku!

Mario GötzeŹRÓDŁO
Instagram
TAGI: Oficjalnie Mario Götze Niemcy Borussia Dortmund
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.