150 milionów na trzy transfery Chelsea

2 lata temu 150 milionów na trzy transfery Chelsea

Chelsea planuje dokonać jeszcze trzech wzmocnień i jest gotowa na spore wydatki.

Mistrzowie Anglii w przyszłym sezonie będą mieli okazję ponownie wystąpić w Lidze Mistrzów, a Antonio Conte stara się jak najlepiej przygotować drużynę do walki na kolejnym froncie. Jego zdaniem, zespół wciąż wymaga wzmocnień, by walczyć o najwyższe cele, dlatego też „The Blues” pozostają na rynku transferowym i poszukują odpowiednich wzmocnień. Włoch ma otrzymać od klubu dodatkowe 150 milionów funtów i już ma pomysł, jak je spożytkować.

„Daily Mirror” informuje, że menedżer widzi problemy szczególnie w defensywie. Mimo transferu Antonio Rüdigera, menedżer wciąż widzi miejsce dla Virgila Van Dijka. Holender wzbudzał jego zainteresowanie już w zeszłym roku, a teraz poprosił swój klub, Southampton o transfer. Do tej pory „Święci” odrzucali wszelkie propozycje, ale o zawodnika wciąż walczy Liverpool, który ostatnio złożył ofertę w wysokości 60 milionów funtów. Z podobną zamierza zgłosić się Chelsea.

Ekipa ze Stamford Bridge wciąż obserwuje również Alexa Sandro. „The Blues” oferowali za niego już 62,5 miliona funtów, a później chcieli włączyć w ofertę kartę zawodniczą Nemanji Maticia, lecz Juventus nie zgodził się na sprzedaż swojej gwiazdy. Piłkarz wciąż jednak nie przedłużył swojej umowy, co ponownie odrodziło nadzieję Chelsea na powodzenie negocjacji.

Kolejnym graczem znajdującym się na szczycie listy życzeń Antonio Conte jest jego imiennik - Candreva. Pierwsza oferta (22 miliony funtów) za skrzydłowego Interu została odrzucona, ale Anglicy nie zrażają się tym faktem i przygotowują się już do kolejnej próby.

Chelsea nie oszczędza w trakcie tegorocznego okna transferowego. Do drużyny dołączyli już Antonio Rüdiger (31 milionów funtów), Tiémoué Bakayoko (40 milionów) oraz Álvaro Morata (około 71,5 miliona). Do końca okienka Conte zamierza dokonać jeszcze co najmniej trzech transferów.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Virgil van Dijk Alex Sandro Lobo Silva Antonio Candreva Chelsea FC Southampton FC Juventus FC Inter Mediolan Włochy Anglia
Zobacz również
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.