Kto zastąpi Milika w Napoli?

rok temu Kto zastąpi Milika w Napoli?
fot. Piotr Kucza - FotoPYK

Ze względu na kontuzję Arkadiusza Milika Napoli potrzebuje kolejnego napastnika.

Gdy przed rokiem Arkadiusz Milik zerwał więzadła w lewym kolanie, SSC Napoli sprowadziło w styczniu Luciano Pavolettiego, który miał za zadanie zastąpić Polaka podczas jego nieobecności. W międzyczasie na środek ataku został przesunięty  Dries Mertens i to on do dzisiaj jest pierwszym wyborem trenera Maurizio Sarriego, a Pavoletti zdecydował się w ostatnim oknie transferowym odejść do Cagliari ze względu na małą liczbę minut spędzanych na boisku.

Obecnie Napoli znów znalazło się w sytuacji, gdy dysponuje zaledwie jednym zdrowym napastnikiem, dlatego może zdecydować się na sprowadzenie kolejnego. W tej chwili okno transferowe jest zamknięte, dlatego neapolitańczycy mogą zakontraktować jedynie zawodników bez klubu. 

Spekulacje podgrzał w ostatnich godzinach Alberto Gilardino, który przebywał niedawno na testach w Montrealu Impact. Doświadczony napastnik przekazał dalej tweet jednego z fanów, który wyznaczył go do roli zastępcy Polaka. Z innych znanych włoskich snajperów, bez klubu są Giuseppe Rossi i Antonio Cassano.

Najbardziej prawdopodobne wydaje się jednak, że Napoli znów poczeka do stycznia i sprowadzi Roberto Inglese. Napastnik Chievo został wykupiony w ostatnim oknie transferowym za 10 milionów euro, ale neapolitańczycy zdecydowali się zostawić go na kolejny sezon w Weronie. Jeżeli SSC Napoli sprowadzi przedwcześnie Inglese, będzie to świetna wiadomość dla Mariusza Stępińskiego, rywalizującego z nim aktualnie o miejsce w składzie.


ŹRÓDŁO
Football Italia
TAGI: SSC Napoli Włochy Arkadiusz Milik Polska Antonio Cassano Alberto Gilardino Roberto Inglese Chievo Werona Giuseppe Rossi
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.