Rozzłoszczony Klopp na konferencji prasowej

rok temu
Rozzłoszczony Klopp na konferencji prasowej
fot. FotoPyk

Jürgen Klopp ma za sobą trudną konferencję prasową.

Niemiecki szkoleniowiec pojawił się na konferencji prasowej przed spotkaniem Ligi Mistrzów pomiędzy jego Liverpoolem a Spartakiem Moskwa. Podczas tego wydarzenia wszystko szło źle; wystąpiły trudności techniczne, problemy z tłumaczeniem i pytania, które nie spodobały się byłemu trenerowi Borussii Dortmund. 

Klopp został zapytany przez jednego z dziennikarzy o to, czy jest zakochany w jakimś ze swoich zawodników. Pytanie odnosiło się do niedawnego komentarza Mauricio Pochettino, który po ostatniej kolejce ligowej zażartował, że jest zakochany w Harrym Kane'ie. Niemcowi nie spodobało się to pytanie, które uznał za stratę czasu. 

- Jestem naprawdę pod wrażeniem, bo znajdujemy się na konferencji prasowej przed Ligą Mistrzów i pojawiają się tego typu pytania. Nie rozumiem już tego biznesu.  

- Oczywiście, kocham ten klub, a w tym także zawodników. Kocham też Harry'ego, ale to piłkarz Tottenhamu. Ja po prostu kocham dobrych graczy. 

Gdy tłumacz zaczął przekładać odpowiedź Kloppa na język rosyjski, Niemiec przerwał mu i powiedział: "Właściwie, to nieistotne. To nie jest ważne dla Rosji. Taka angielska sprawa. Pytanie brzmiało: 'Pochettino kocha Kane'a i kogo ja kocham?'. Myślę, że to strata czasu".

- Co moglibyśmy zrobić lepiej? Lepiej pracować jako zespół. Obrona, jak rozumiem, jest kwestią zespołową, więc ciągle o tym mówimy i mówimy. Wiem, że Ty i Twoi koledzy rozmawiacie o czym innym, ale ja mówiąc o obronie, mam na myśli pracę zespołu - odpowiedział z kolei zapytany o problemy defensywne.


ŹRÓDŁO
The Independent
TAGI: Trenerzy Anglia Jürgen Klopp Niemcy Rosja Liverpool FC Spartak Moskwa Liga Mistrzów
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.