Bonucci zdradził cel minimum Milanu na ten sezon

rok temu Bonucci zdradził cel minimum Milanu na ten sezon
fot. FotoPyk

Leonardo Bonucci zabrał głos przed czwartkowym meczem Milanu z HNK Rijeka w Lidze Europy.

Dla „Rossonerich” będzie to drugie spotkanie grupowe. W meczu numer jeden podopieczni Vincenzo Montelli rozgromili 5:1 Austrię Wiedeń. Do czwartkowego starcia pucharowego piłkarze Milanu nie podejdą w zbyt dobrych nastrojach, ponieważ w weekend przegrali oni w lidze z Sampdorią 0:2. Warto jednak podkreślić, że przed wspomnianym spotkaniem z Austrią mediolańczycy również ponieśli porażkę w Serie A (1:4 z Lazio).


- Przegraliśmy z Sampdorią i to nie powinno się wydarzyć. Chcę być ważną częścią tego zespołu i jestem gotów zareagować. Mogę grać zarówno trójką, jak i czwórką w obronie. Nie ma to dla mnie większego znaczenia. Moje występy nie zależą od systemu, w jakim gramy. Muszę robić więcej, ponieważ jestem liderem.

- Musimy nauczyć się, jak radzić sobie, grając dwa spotkania w tygodniu. Porażka z Sampdorią powinna być dla nas wszystkich lekcją. Trzeba być gotowym i silnym psychicznie, by stawić czoła większej liczbie występów.


- Sam nie jestem zadowolony z mojej gry, ponieważ popełniłem kilka błędów. Tak jak powiedziałem, muszę zareagować i się poprawić. Krytycy zawsze mnie mobilizowali. Było już tak, gdy występowałem w Juventusie.

- Musimy skupić się na rozwiązaniu naszych problemów i wygrywać. Nie mamy czasu na patrzenie za siebie. Musimy znaleźć się w gronie klubów, które zakwalifikują się do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. To nasz cel minimum - powiedział Bonucci.ŹRÓDŁO
Calciomercato
TAGI: Włochy AC Milan Leonardo Bonucci
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.