Legenda Premier League potwierdza chęć objęcia Evertonu lub Leicester City

rok temu Legenda Premier League potwierdza chęć objęcia Evertonu lub Leicester City
fot. Premier League

Ryan Giggs przyznał, że byłby zainteresowany podjęciem pracy w Evertonie bądź Leicester City.

Włodarze obu tych klubów w ostatnim czasie zdecydowali się na rozstanie z dotychczasowymi menedżerami. I tak, pracę na King Power Stadium zakończył Craig Shakespeare, a z „The Toffes” pożegnał się Ronald Koeman. Powodem tych roszad były oczywiście słabe wyniki na początku rozgrywek. Wciąż nie wiadomo, kto docelowo wejdzie w buty obu panów.


- Leicester w sezonie 2015/16 sięgnęło po mistrzostwo Anglii. Everton to również klub z fantastyczną historią. W obu przypadkach byłbym zainteresowany.

- Trzeba jednak podkreślić, że jest naprawdę wielu szkoleniowców, którzy też wykazują chęci objęcia którejś z tych ekip.

- Jeśli chodzi o mnie, już jakiś czas temu powiedziałem, że jestem otwarty na współpracę z klubami, które podzielają moje ambicje. Chcę przyczyniać się do rozwoju zespołów i poszczególnych zawodników. Cieszyć się pracą z nimi i dla nich. Stawiać czoła wyzwaniom - powiedział były zawodnik Manchester United, który w trakcie piłkarskiej kariery zanotował 632 występy w Premier League.

Przypomnijmy, że pod koniec sezonu 2013/14 Giggs był przez chwilę odpowiedzialny za wyniki „Czerwonych Diabłów”, a następnie pełnił funkcję asystenta Louisa van Gaala. Aktualnie jest on m.in. współwłaścicielem zespołu Salford City.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Anglia Walia Manchester United FC Everton FC Leicester City FC Ryan Joseph Giggs Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.