„Tego nie ma United, a posiadają City i Tottenham”

rok temu
„Tego nie ma United, a posiadają City i Tottenham”

W poprzedniej kolejce Premier League Huddersfield pokonało 2-1 Manchester United. Piłkarz tego pierwszego zespołu, Tom Ince, opowiedział, co czyni Manchester City i Tottenham drużynami lepszymi od Manchesteru United.

Manchester United przyjechał do Huddersfield, by zmierzyć się tam z zespołem beniaminka Premier League. Drużyna „Czerwonych Diabłów” była zdecydowanym faworytem w tej konfrontacji, ale popularne „Teriery” dokonały niemożliwego i odniosły zwycięstwo 2-1.

Po tym rezultacie Manchester United utrzymał drugie miejsce w tabeli Premier League, ale ma dokładnie taki sam dorobek, jak będący na trzeciej pozycji Tottenham - 20 punktów. Liderujący tabeli Manchester City zwiększył przewagę nad resztą stawki do pięciu oczek, pozostając jedyną niepokonaną w obecnym sezonie drużyną rozgrywek.

- Gdy spojrzymy na Manchester United, widać zespół o najwyższej jakości, ale w ich grze nie ma tej płynności, którą można dostrzec w Manchesterze City i Tottenhamie.

- Budują swoje akcje dość powolnie, próbując przedostać się pod bramkę skrzydłami. Czuliśmy, że jeśli odbierzemy piłkę w obronie i wykorzystamy wolne miejsce, które tworzą ich boczni obrońcy - angażując się w akcje ofensywne, bo podchodzą bardzo wysoko - możemy tego dokonać.

- Oczywiście dla nich to musi być bardzo szokujące, bo przyjechali do nas po zwycięstwo. Jednak jesteśmy szczęśliwi z powodu zdobycia trzech punktów, to wspaniały dzień dla naszego miasta – powiedział Ince.


ŹRÓDŁO
Daily Star
TAGI: Thomas Christopher Ince Anglia Manchester United FC Manchester City FC Tottenham Hotspur FC Huddersfield Town FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.